Afrikaans
| Onderdeel nommer: | AD7147ACPZ-500RL7 |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Analog Devices Inc. |
| Deel van beskrywing: | IC CAP TO DGT 16BIT 250K 24LFCSP |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $2.1917 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanningsbron | Single Supply |
| Spanning - Voorsiening | 2.6V ~ 3.6V |
| tipe | Capacitance-to-Digital Converter |
| Verskaffer toestel pakket | 24-LFCSP (4x4) |
| reeks | CapTouch™ |
| Monsternemingskoers (per sekonde) | 250k |
| Resolusie (Bits) | 16 b |
| Pakket / saak | 24-WFQFN Exposed Pad, CSP |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Pakkie | Tape & Reel (TR) |
| Werkstemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Aantal kanale | 13 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Data Interface | SPI |
| Basisproduknommer | AD7147 |
| AD7147ACPZ-500RL7 Besonderhede PDF [English] | AD7147ACPZ-500RL7 PDF - EN.pdf |




AD7147ACPZ-500RL7
Analog Devices Inc.
Die AD7147ACPZ-500RL7 is 'n Kapasitans-naar-Digitale Konverter (CDC) wat ’n hoë presisie 16-bis digitale uitset bied uit tot 13 onafhanklike kapasitiewe sensor-inskote. Dit is ontwerp vir toepassings wat akkurate kapasitansmeting vereis, soos raakgevoel, vlakmeting en nabyheiddeteksie.
16-bis resolusie
13 onafhanklike kapasitiewe sensor-inskote
250 kSPS monsternemingsyfer
SPI digitale koppelvlak
Enkel 2.6V tot 3.6V kragtoevoer
-40°C tot +85°C bedryfstemperatuurbereik
24-pin WFQFN oopbertkruik-pakket
Hoë presisie kapasitansmeting
Wye reeks sensorsinsette
Vinnige monsternemingsyfer vir reaksie-tot-raak sensoriese toepassings
Lae kragverbruik
Klein, kompakte pakket vir spasie-beperkte ontwerpe
Tape & Rol (TR) verpakking
24-pin WFQFN oopbertkruik-pakket
4x4 mm pakketgrootte
5 mm pinnaspering
Die AD7147ACPZ-500RL7 is ’n aktiewe produk. Daar is eweknie- of alternatiewe modelle beskikbaar, soos die AD7147ACPZ-500RL en AD7147BCPZ-500RL. Vir meer inligting, kontak asseblief ons verkope-span via ons webwerf.
Raakgevoel
Vlakmeting
Nabyheiddeteksie
Industriële beheer
Verbruikers elektronika
Die mees gesaghebbende datasheet vir die AD7147ACPZ-500RL7 is beskikbaar op ons webwerf. Dit word aanbeveel dat kliënte die datasheet aflaai vir meer gedetailleerde tegniese inligting.
Kliënte word aanbeveel om kwotasies via ons webwerf te verkry. Kry ’n Kwotasie of Lees Meer oor die AD7147ACPZ-500RL7 vandag!
IC CAP TO DGT 16BIT 250K 24LFCSP
IC CAP TO DGT 16BIT 250K 24LFCSP
AD7147PACPZ ADI
IC CAP TO DGT 16BIT 250K 25WLCSP
IC CAP TO DGT 16BIT 250K 24LFCSP
AD7147PACPZ-1 AD
IC CAP TO DGT 16BIT 250K 24LFCSP
ADI
IC CAP TO DGT 16BIT 250K 25WLCSP
IC CAP TO DGTL CONV PROG DIE
IC CAP TO DGT 16BIT 250K 25WLCSP
IC CAP TO DGT 16BIT 250K 25WLCSP
IC CAP TO DGT 16BIT 250K 24LFCSP
IC CAP TO DGT 16BIT 250K 24LFCSP
IC CAP TO DGT 16BIT 250K 24LFCSP
AD7147ACPZ ADI
IC CAP TO DGTL CONV PROG DIE
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
AD7147ACPZ-500RL7Analog Devices Inc. |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|