Afrikaans
| Onderdeel nommer: | MC74VHCT374ADTR2 |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | AMI Semiconductor/onsemi |
| Deel van beskrywing: | IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20TSSOP |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanning - Voorsiening | 4.5V ~ 5.5V |
| tipe | D-Type |
| Trigger Type | Positive Edge |
| Verskaffer toestel pakket | 20-TSSOP |
| reeks | 74VHCT |
| Pakket / saak | 20-TSSOP (0.173', 4.40mm Width) |
| Pakkie | Tape & Reel (TR) |
| Uitgawe Tipe | Tri-State, Non-Inverted |
| Werkstemperatuur | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal Elemente | 1 |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Aantal bisse per element | 8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Maksimum vermeerdering vertraging @ V, Max CL | 10.4ns @ 5V, 50pF |
| Insetkapasitansie | 4 pF |
| funksie | Standard |
| Huidige - Quiescent (Iq) | 4 µA |
| Huidige - Uitgawe Hoog, Laag | 8mA, 8mA |
| Klok frekwensie | 130 MHz |
| Basisproduknommer | 74VHCT374 |
| MC74VHCT374ADTR2 Besonderhede PDF [English] | MC74VHCT374ADTR2 PDF - EN.pdf |




MC74VHCT374ADTR2
Y-IC is 'n kwaliteitverskaffer van AMI Semiconductor / ON Semiconductor produkte, wat kliënte van die beste produkte en dienste voorsien.
Die MC74VHCT374ADTR2 is 'n hoëspoed CMOS 8-bit D-tipe flip-flop met tri-staat nie-inverterende uitsette. Dit het positiewe rand-gestuurde werking en is ontwerp vir hoëspoed digitale toepassings.
Hoëspoed CMOS 8-bit D-tipe flip-flop
Tri-staat nie-inverterende uitsette
Positiewe rand-gestuurde werking
Ontwerp vir hoëspoed digitale toepassings
Betroubaar en hoë prestasie
Veelzijdig vir 'n wye reeks digitale toepassings
Maklik om in bestaande stelsels te integreer
Tape & Reel (TR) verpackingsmetode
20-TSSOP (0.173'', 4.40mm breedte) behuizing
Oppervlakte-montage tipe
Spanningbereik: 4.5V tot 5.5V
Bedryfstemperatuurbereik: -40°C tot 85°C
Hierdie produk is nie nader aan uitskakeling nie.
Gelyke of alternatiewe modelle is beskikbaar. Kontak ons verkope vir meer inligting.
Hoëspoed digitale toepassings
Rykdienste en rekenaars
Telekommunikasie-toerusting
Industriële outomatisering en beheerstelsels
Die mees amptelike datasheet vir die MC74VHCT374ADTR2 is beskikbaar op ons webwerf. Kliënte word aanbeveel om dit af te laai vir gedetailleerde tegniese spesifikasies.
Kliënte word aangeraai om kwotasies op ons webwerf te bekom. Vraag nou ’n kwotasie aan om voordeel te trek uit ons beperkte tyd-aanbieding.
IC LATCH TRANSP OCT 2ST 20SOIC
IC BUF NON-INVERT 5.5V 14SOIC
IC LATCH TRANSP OCT 2ST 20-TSSOP
MC74VHCT373ADTR2G TSSOP20 ON
BUS DRIVER, AHCT/VHCT SERIES
IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SOEIAJ
IC LATCH TRANSP OCT 2ST 20SOIC
IC LATCH TRANSP OCT 2ST 20SOIC
IC LATCH TRANSP OCT 2ST 20-TSSOP
IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SOEIAJ
BUS DRIVER, AHCT/VHCT SERIES
IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20TSSOP
IC LATCH TRANSP OCT 2ST 20-TSSOP
BUS DRIVER, AHCT/VHCT SERIES, 1
BUS DRIVER, AHCT/VHCT SERIES
IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SOIC
ON TSSOP
BUS DRIVER, AHCT/VHCT SERIES
IC BUF NON-INVERT 5.5V 14SOIC
IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SOIC
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels




2025/05/30
2025/06/10
2024/08/25
2024/10/8
MC74VHCT374ADTR2onsemi |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|