Afrikaans

| Onderdeel nommer: | 3090R-562G |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | API Delevan |
| Deel van beskrywing: | FIXED IND 5.6UH 145MA 3.5OHM SMD |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 2000+ | $22.0357 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| tipe | - |
| Verdraagsaamheid | ±2% |
| Verskaffer toestel pakket | - |
| Grootte / Dimensie | 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) |
| afskerming | Unshielded |
| reeks | 3090R |
| Graderings | - |
| Q @ Freq | 22 @ 7.9MHz |
| Pakket / saak | 2-SMD |
| Pakkie | Tape & Reel (TR) |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Werkstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Materiaal - Kern | Iron Powder |
| Induktansie Frekwensie - Toets | 7.9 MHz |
| induktansie | 5.6 µH |
| Hoogte - Sit (Max) | 0.050" (1.27mm) |
| Frekwensie - Selfresonante | 53MHz |
| GS Weerstand (DCR) | 3.5Ohm Max |
| Huidige gradering (ampers) | 145 mA |
| Stroom - versadiging (ISAT) | - |




FIXED IND 560NH 410MA 450MOHM SM
FIXED IND 5.6UH 145MA 3.5OHM SMD
FIXED IND 680NH 390MA 500MOHM SM
FIXED IND 68NH 690MA 160MOHM SMD
FIXED IND 56NH 750MA 135MOHM SMD
FIXED IND 680NH 390MA 500MOHM SM
FIXED IND 560NH 410MA 450MOHM SM
FIXED IND 560NH 410MA 450MOHM SM
FIXED IND 56NH 750MA 135MOHM SMD
FIXED IND 680NH 390MA 500MOHM SM
FIXED IND 4.7UH 160MA 3 OHM SMD
FIXED IND 680NH 390MA 500MOHM SM
FIXED IND 4.7UH 160MA 3 OHM SMD
FIXED IND 5.6UH 145MA 3.5OHM SMD
FIXED IND 560NH 410MA 450MOHM SM
FIXED IND 5.6UH 145MA 3.5OHM SMD
FIXED IND 680NH 390MA 500MOHM SM
FIXED IND 68NH 690MA 160MOHM SMD
FIXED IND 5.6UH 145MA 3.5OHM SMD
FIXED IND 560NH 410MA 450MOHM SM
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
3090R-562GAPI Delevan Inc. |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|