Afrikaans

| Onderdeel nommer: | 4590R-562J |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | API Delevan |
| Deel van beskrywing: | FIXED IND 5.6UH 7.77A 11 MOHM TH |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $8.0374 |
| 200+ | $3.2084 |
| 500+ | $3.1008 |
| 1000+ | $3.0469 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| tipe | Drum Core, Wirewound |
| Verdraagsaamheid | ±5% |
| Verskaffer toestel pakket | - |
| Grootte / Dimensie | 0.455' Dia x 0.900' L (11.55mm x 22.86mm) |
| afskerming | Unshielded |
| reeks | 4590R |
| Graderings | - |
| Q @ Freq | - |
| Pakket / saak | Axial |
| Pakkie | Bulk |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Werkstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Through Hole |
| Materiaal - Kern | Ferrite |
| Induktansie Frekwensie - Toets | 1 kHz |
| induktansie | 5.6 µH |
| Hoogte - Sit (Max) | - |
| Frekwensie - Selfresonante | - |
| GS Weerstand (DCR) | 11mOhm Max |
| Huidige gradering (ampers) | 7.77 A |
| Stroom - versadiging (ISAT) | 6.9A |




FIXED IND 56MH 130MA 38 OHM TH
FIXED IND 560UH 1.15A 504MOHM TH
FIXED IND 47UH 4.45A 34 MOHM TH
FIXED IND 4.7MH 415MA 3.79OHM TH
FIXED IND 560UH 1.15A 504MOHM TH
FIXED IND 56UH 3.93A 43 MOHM TH
FIXED IND 4.7MH 415MA 3.79OHM TH
FIXED IND 56MH 130MA 38 OHM TH
FIXED IND 56UH 3.93A 43 MOHM TH
FIXED IND 4.7UH 9.11A 8 MOHM TH
FIXED IND 5.6UH 7.77A 11 MOHM TH
FIXED IND 5.6MH 395MA 4.24OHM TH
FIXED IND 5.6MH 395MA 4.24OHM TH
FIXED IND 4.7UH 9.11A 8 MOHM TH
FIXED IND 470UH 1.3A 393 MOHM TH
FIXED IND 47UH 4.45A 34 MOHM TH
FIXED IND 47MH 140MA 33.7 OHM TH
FIXED IND 47MH 140MA 33.7 OHM TH
FIXED IND 470UH 1.3A 393 MOHM TH
FIXED IND 6.8UH 7.6A 11 MOHM TH
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
4590R-562JAPI Delevan Inc. |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|