Afrikaans
| Onderdeel nommer: | 1206YC333KAT2A |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | KYOCERA AVX |
| Deel van beskrywing: | CAP CER 0.033UF 16V X7R 1206 |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 4000+ | $0.0477 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Voltage - Rated | 16V |
| Verdraagsaamheid | ±10% |
| Dikte (Maksimum) | 0.037' (0.94mm) |
| Temperatuur koëffisiënt | X7R |
| Grootte / Dimensie | 0.126' L x 0.063' W (3.20mm x 1.60mm) |
| reeks | - |
| Graderings | - |
| Pakket / saak | 1206 (3216 Metric) |
| Pakkie | Tape & Reel (TR) |
| Werkstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Lei Styl | - |
| Loodspasie | - |
| Hoogte - Sit (Max) | - |
| Kenmerke | - |
| Mislukkingskoers | - |
| kapasitansie | 0.033 µF |
| aansoeke | General Purpose |
| 1206YC333KAT2A Besonderhede PDF [English] | 1206YC333KAT2A PDF - EN.pdf |




1206YC225KA800Z AVX
CAP CER SMD
CAP CER SMD
CAP CER 0.27UF 16V X7R 1206
CAP CER 0.027UF 16V X7R 1206
CAP CER 0.27UF 16V X7R 1206
CAP CER 2.2UF 16V X7R 1206
CAP CER 0.33UF 16V X7R 1206
CAP CER SMD
CAP CER 0.33UF 16V X7R 1206
CAP CER SMD
CAP CER SMD
CAP CER 0.27UF 16V X7R 1206
CAP CER SMD
CAP CER SMD
CAP CER 2.2UF 16V X7R 1206
CAP CER SMD
CAP CER 0.33UF 16V X7R 1206
CAP CER 0.33UF 16V X7R 1206
CAP CER 0.33UF 16V X7R 1206
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels







2025/05/30
2025/06/10
2024/08/25
2024/10/8
1206YC333KAT2AKYOCERA AVX |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|