Afrikaans
| Onderdeel nommer: | 1812HC122JAT1A |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | KYOCERA AVX |
| Deel van beskrywing: | CAP CER 1200PF 3KV X7R 1812 |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Voltage - Rated | 3000V (3kV) |
| Verdraagsaamheid | ±5% |
| Dikte (Maksimum) | 0.087" (2.20mm) |
| Temperatuur koëffisiënt | X7R |
| Grootte / Dimensie | 0.181" L x 0.126" W (4.60mm x 3.20mm) |
| reeks | - |
| Graderings | - |
| Pakket / saak | 1812 (4532 Metric) |
| Pakkie | Tape & Reel (TR) |
| Werkstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Lei Styl | - |
| Loodspasie | - |
| Hoogte - Sit (Max) | - |
| Kenmerke | High Voltage |
| Mislukkingskoers | - |
| kapasitansie | 1200 pF |
| aansoeke | General Purpose |
| 1812HC122JAT1A Besonderhede PDF [English] | 1812HC122JAT1A PDF - EN.pdf |




CAP CER 1000PF 3KV X7R 1812
CAP CER 1000PF 3KV X7R 1812
CAP CER 1000PF 3KV X7R 1812
CAP CER 1000PF 3KV X7R 1812
CAP CER SMD
CAP CER 1200PF 3KV X7R 1812
CAP CER 1000PF 3KV X7R 1812
CAP CER 1200PF 3KV X7R 1812
CAP CER SMD
CAP CER SMD
CAP CER 1000PF 3KV X7R 1812
CAP CER SMD
CAP CER 1000PF 3KV X7R 1812
CAP CER 1200PF 3KV X7R 1812
CAP CER 1200PF 3KV X7R 1812
CAP CER 1000PF 3KV X7R 1812
1812HC122MAT1A-122M3000V AVX
CAP CER 1200PF 3KV X7R 1812
CAP CER 1200PF 3KV X7R 1812
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels






2025/05/30
2025/06/10
2024/08/25
2024/10/8
1812HC122JAT1AKYOCERA AVX |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|