Afrikaans

| Onderdeel nommer: | SQF-SHMS1-1G-S9C |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Advantech |
| Deel van beskrywing: | SSD 1GB MSATA SLC SATA III |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $33.7624 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| gewig | - |
| Spanning - Voorsiening | - |
| tipe | SATA III |
| Spoed - Skryf | 100MB/s |
| Spoed - Lees | 130MB/s |
| Grootte / Dimensie | 26.80mm x 30.00mm x 4.20mm |
| reeks | SQF-SHM 630 |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Pakkie | Bulk |
| Werkstemperatuur | 0°C ~ 70°C |
| Geheue tipe | Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (SLC) |
| Geheue grootte | 1GB |
| Vormfaktor | mSATA |
| Huidige - Maks | - |
| Basisproduknommer | SQF-SHMS1 |




SSD 8GB MSATA MLC SATA III
SSD 1GB MSATA SLC SATA III
SQF HS MSATA 630 32G MLC
SSD 2GB MSATA SLC SATA III
SSD 8GB MSATA SLC SATA III
SSD 64GB MLC HS MSATA
SSD 32GB MSATA SLC SATA III
SSD 256GB MLC HS MSATA
SSD 8GB MSATA MLC SATA III
SQF HS MSATA 630 64G MLC
SSD 16GB MSATA SLC SATA III
SSD 4GB MSATA SLC SATA III
SSD 256GB MLC HS MSATA
SSD 4GB MSATA SLC SATA III
SQF HS MSATA 630 64G MLC
SQF HS MSATA 630 32G MLC
SSD 16GB MSATA SLC SATA III
SSD 64GB MLC HS MSATA
SSD 32GB MSATA SLC SATA III
SSD 2GB MSATA SLC SATA III
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
SQF-SHMS1-1G-S9CAdvantech Corp |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|