Afrikaans

| Onderdeel nommer: | 0022552443 |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Affinity Medical Technologies - Molex |
| Deel van beskrywing: | CONN RCPT HSG 44POS 2.54MM |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1400+ | $1.5713 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| reeks | SL 70450 |
| Ry Spacing | 0.100' (2.54mm) |
| steek | 0.100' (2.54mm) |
| Pakkie | Bulk |
| Werkstemperatuur | -40°C ~ 105°C |
| Aantal rye | 2 |
| Aantal posisies | 44 |
| nota | Contacts Not Included |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Kenmerke | - |
| Bevestigingstipe | - |
| Kontak Tipe | Female Socket |
| Kontakbeëindiging | Crimp |
| Connector Type | Receptacle |
| Kleur | Black |
| Basisproduknommer | 002255 |




CONN RCPT HSG 40POS 2.54MM
CONN RCPT HSG 46POS 2.54MM
CONN RCPT HSG 42POS 2.54MM
CONN RCPT HSG 42POS 2.54MM
CONN RCPT HSG 48POS 2.54MM
CONN RCPT HSG 50POS 2.54MM
CONN RCPT HSG 48POS 2.54MM
CONN RCPT HSG 50POS 2.54MM
CONN RCPT HSG 42POS 2.54MM
CONN RCPT HSG 44POS 2.54MM
CONN RCPT HSG 38POS 2.54MM
CONN RCPT HSG 38POS 2.54MM
CONN RCPT HSG 40POS 2.54MM
CONN RCPT HSG 52POS 2.54MM
CONN RCPT HSG 46POS 2.54MM
CONN RCPT HSG 48POS 2.54MM
CONN RCPT HSG 50POS 2.54MM
CONN RCPT HSG 46POS 2.54MM
CONN RCPT HSG 44POS 2.54MM
CONN RCPT HSG 40POS 2.54MM
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels





2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
0022552443Molex |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|