Afrikaans
| Onderdeel nommer: | 0346916082 |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Affinity Medical Technologies - Molex |
| Deel van beskrywing: | CONN HEADER R/A 8POS 2.54MM |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $2.0415 |
| 10+ | $1.7376 |
| 80+ | $1.4353 |
| 1008+ | $1.1332 |
| 5040+ | $1.0048 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanningsgradering | - |
| beëindiging | Solder |
| styl | Board to Cable/Wire |
| afscherming | Shrouded - 4 Wall |
| reeks | Stac64 34691 |
| Ry Spacing - Paring | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch - Paring | 0.100" (2.54mm) |
| Pakkie | Tray |
| Algehele kontaklengte | - |
| Werkstemperatuur | -40°C ~ 105°C |
| Aantal rye | 2 |
| Aantal posisies gelaai | All |
| Aantal posisies | 8 |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Materiaal Ontvlambaarheid Beoordeling | - |
| Gemengde Stapelhoogte | - |
| Isolasiemateriaal | Syndiotactic Polystyrene (SPS), Glass Filled |
| Isolasie Hoogte | 0.868" (22.05mm) |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Isolasie Kleur | Brown |
| Ingress Protection | - |
| Kenmerke | Board Guide |
| Bevestigingstipe | Latch Holder |
| Huidige gradering (ampers) | - |
| Kontak Tipe | Male Pin |
| Kontak vorm | Square |
| Kontak Materiaal | Cartridge Brass |
| Kontaklengte - Pos | 0.119" (3.02mm) |
| Kontak Lengte - Paring | - |
| Kontak Voltooi Dikte - Pos | - |
| Kontak Voltooi Dikte - Paring | - |
| Kontak Voltooi - Pos | Tin |
| Kontak Voltooi - Paring | Tin |
| Connector Type | Header |
| Basisproduknommer | 034691 |
| aansoeke | Automotive |




CONN HEADER R/A 20POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 20POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 12POS 2.54MM
STAC64 RA HDR 16 CKT BLK POL A T
CONN HEADER R/A 16POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 8POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 20POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 16POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 20POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 20POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 12POS 2.54MM
STAC64 RA PAP HDR 16 CKT BLK POL
CONN HEADER R/A 20POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 16POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 12POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 8POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 20POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 16POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 16POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 16POS 2.54MM
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
0346916082Molex |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|