Afrikaans

| Onderdeel nommer: | 1552300140 |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Affinity Medical Technologies - Molex |
| Deel van beskrywing: | CABLE 3COND 19AWG BLACK 500M |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 3000+ | $3.9021 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Wire Meter | 19 AWG |
| Spanning | 1 kV |
| gebruik | Industrial, Signal, Control |
| Skild Tipe | - |
| Skildmateriaal | - |
| Skild Dekking | - |
| reeks | Flamar 155230 |
| Graderings | UL Style 21223 |
| Pakkie | Bulk |
| Werkstemperatuur | -40°C ~ 80°C |
| Aantal Dirigente | 3 |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| lengte | 1640.4 (500.0m) |
| Jakkie Kleur | Black |
| Jas (Isolasie) Dikte | 0.0118" (0.300mm) |
| Jas (Isolasie) Materiaal | Polyurethane (PU) |
| Jas (Isolasie) Diameter | 0.252" (6.40mm) |
| Kenmerke | - |
| Dirigent Strand | 42/0.0059" |
| Dirigentmateriaal | Copper, Bare |
| Geleier Isolasie | Thermoplastic Elastomer (TPE) |
| Kabel Tipe | Multi-Conductor |
| Basisproduknommer | 155230 |




CABLE 2COND 19AWG BLACK 500M
CABLE 12COND 21AWG GRAY 1000M
CABLE 2COND 19AWG GRAY 1000M
CABLE 4COND 19AWG BLACK 1000M
CABLE 12COND 21AWG GRAY 200M
CABLE 2COND 19AWG GRAY 300M
CABLE 4COND 19AWG BLACK 500M
CABLE 3COND 19AWG BLACK 100M
CABLE 3COND 19AWG GRAY 1000M
CABLE 12COND 21AWG GRAY 500M
CABLE 4COND 19AWG GRAY 500M
CABLE 2COND 19AWG GRAY 500M
CABLE 4COND 19AWG GRAY 300M
CABLE 3COND 19AWG GRAY 300M
CABLE 2COND 19AWG BLACK 300M
CABLE 2COND 19AWG BLACK 1000M
CABLE 3COND 19AWG BLACK 1000M
CABLE 4COND 19AWG BLACK 300M
CABLE 4COND 19AWG GRAY 1000M
CABLE 3COND 19AWG GRAY 500M
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
1552300140Molex |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|