Afrikaans
| Onderdeel nommer: | F2213/32 YL002 |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Alpha Wire |
| Deel van beskrywing: | HEATSHRINK 0.093" X 500' YELLOW |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $185.8438 |
| 5+ | $179.2055 |
| 10+ | $176.5512 |
| 20+ | $172.5687 |
| 50+ | $168.5863 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| tipe | Tubing, Flexible |
| Berging / verkoelingstemperatuur | - |
| Krimpverhouding | 2 to 1 |
| Krimptemperatuur | 90°C |
| Shelf Life Start | Date of Manufacture |
| Raklewe | 60 Months |
| reeks | FIT®-221 |
| Herstel Muur Dikte | 0.020' (0.51mm) |
| Pakkie | Bulk |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Werkstemperatuur | -55°C ~ 135°C |
| materiaal | Polyolefin (PO), Irradiated |
| lengte | 500.0' (152.4m) |
| Inner Diameter - Voorsien | 0.093' (2.36mm) |
| Inner Diameter - Herwin | 0.046' (1.17mm) |
| Kenmerke | Flame Resistant, Fluid Resistant |
| Kleur | Yellow |
| Basisproduknommer | F2213/32 |




HEATSHRINK 3/4" X 24' BLUE
HEATSHRINK 0.093" X 65" RED
HEATSHRINK 3/4" X 24' BLACK
HEATSHRINK 0.093" X 4' YELLOW
HEATSHRINK 0.093" X 0.5' GREEN
HEATSHRINK 3/4" X 0.5' BLACK
HEATSHRINK 3/4" X 50' BLACK
HEATSHRINK 0.093" X 0.5' RED
HEATSHRINK 0.093" X 4' WHITE
HEATSHRINK 0.093" X 4' GREEN
HEATSHRINK 0.093" X 500' RED
HEATSHRINK 0.093" X 65" YELLOW
HEATSHRINK 3/4 IN X 250FT BLACK
HEATSHRINK 3/4" X 4' BLACK
HEATSHRINK 3/4" X 250' BLUE
HEATSHRINK 0.093" X 4' RED
HEATSHRINK 0.093" X 0.5' WHITE
HEATSHRINK 0.093" X 500' WHITE
HEATSHRINK 0.093" X 65" WHITE
HEATSHRINK 0.093" X 0.5' YELLOW
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
F2213/32 YL002Alpha Wire |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|