Afrikaans

| Onderdeel nommer: | M2452 SL002 |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Alpha Wire |
| Deel van beskrywing: | CABLE 37COND 24AWG SHLD 500' |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Wire Meter | 24 AWG |
| Spanning | 300 V |
| gebruik | - |
| Skild Tipe | Foil, Braid |
| Skildmateriaal | Aluminum; Copper, Tinned |
| Skild Dekking | 100%, 65% |
| reeks | - |
| Graderings | UL Style 2464 |
| Pakkie | Spool |
| Werkstemperatuur | -20°C ~ 80°C |
| Aantal Dirigente | 37 |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| lengte | 500.0 (152.4m) |
| Jakkie Kleur | Slate |
| Jas (Isolasie) Dikte | 0.0320" (0.813mm) |
| Jas (Isolasie) Materiaal | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Jas (Isolasie) Diameter | 0.398" (10.11mm) |
| Kenmerke | Drain Wire, Rip Cord |
| Dirigent Strand | 7/32 |
| Dirigentmateriaal | Copper, Tinned |
| Geleier Isolasie | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Kabel Tipe | Multi-Conductor |
| Basisproduknommer | M2452 |




M24512WG/24512 ST
ST SOP8
CABLE 3CON 24AWG SLATE SHLD 500'
ST SOP8-5.2MM
M24512RMN6TP STMICROEL
CABLE 3COND 24AWG SHLD 1000'
CABLE 37COND 24AWG SHLD 1000'
ST DIP8
CABLE 37COND 24AWG SHLD 100'
M24512W6 ST
CABLE 50COND 24AWG SHLD 100'
CABLE 50COND 24AWG SHLD 500'
CABLE 4COND 24AWG SHLD 1000'
STM SOP-8L
ST SOP8
CABLE 3CON 24AWG SLATE SHLD 100'
CABLE 4CON 24AWG SLATE SHLD 500'
CABLE 4CON 24AWG SLATE SHLD 100'
CABLE 50COND 24AWG SHLD 1000'
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
M2452 SL002Alpha Wire |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|