Afrikaans
| Onderdeel nommer: | MAX196BCAI+ |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Deel van beskrywing: | IC DAS 12BIT 100K 28SSOP |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $19.6797 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanningsbron | Single Supply |
| Spanning - Voorsiening | 4.75V ~ 5.25V |
| tipe | Data Acquisition System (DAS) |
| Verskaffer toestel pakket | 28-SSOP |
| reeks | - |
| Monsternemingskoers (per sekonde) | 100k |
| Resolusie (Bits) | 12 b |
| Pakket / saak | 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Pakkie | Tube |
| Werkstemperatuur | 0°C ~ 70°C |
| Aantal kanale | 6 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Data Interface | Parallel |
| Basisproduknommer | MAX196 |
| MAX196BCAI+ Besonderhede PDF [English] | MAX196BCAI+ PDF - EN.pdf |




MAX196BCAI+
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Die MAX196BCAI+ is ’n 12-bietjie, 100kSPS, 6-kanaal data-insamelingstelsel (DAS) met parallelle data-uitsaai en ’n enkele 5V-spoedvoeding.
12-bietjie resolusie
100kSPS bemakingskoers
6 invoerkanaal
Parallelle data-uitsaai
Enkele 5V-spoedvoeding
Hoëprestasie data-insameling met 12-bietjie resolusie en 100kSPS bemakingskoers
Klein, 28-SSOP-pakket
Breë werkingstemperatuurrang van 0°C tot 70°C
Tube verpakking
28-SSOP (0.209", 5.30mm breed) pakking
Opname-aanpassing tipe
Die MAX196BCAI+ is ’n aktiewe produk. Daar is ekwivalente of alternatiewe modelle beskikbaar, soos die MAX197BCAI+ en MAX198BCAI+. Kontak gerus ons verkope-span via ons webwerf vir meer inligting.
Industriële data-insamelingstelsels
Portable instrumente
Toetsen meettoerusting
Die mees gesaghebbende datasheet vir die MAX196BCAI+ is op ons webwerf beskikbaar. Klante word aanbeveel om dit af te laai.
Kry Vandag ’n Aanbod vir die MAX196BCAI+ op ons webwerf! Beperkte tydse aanbieding.
IC DAS 12BIT 100K 28SSOP
IC ADC 12BIT SAR 28DIP
IC ADC 12BIT SAR 28SSOP
IC DAS 12BIT 100K 28SSOP
IC DAS 12BIT 100K 28SOIC
MAXIM SSOP28
IC DAS 12BIT 100K 28SOIC
IC DAS 12BIT 100K 28SOIC
IC DAS 12BIT 100K 28DIP
IC DAS 12BIT 100K 28SSOP
IC DAS 12BIT 100K 28DIP
IC DAS 12BIT 100K 28SOIC
IC DAS 12BIT 100K 28SOIC
IC ADC 12BIT SAR 28DIP
IC DAS 12BIT 100K 28SSOP
IC DAS 12BIT 100K 28SSOP
IC DAS 12BIT 100K 28DIP
IC DAS 12BIT 100K 28SOIC
IC DAS 12BIT 100K 28SSOP
IC DAS 12BIT 100K 28SSOP
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
MAX196BCAI+Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|