Afrikaans
| Onderdeel nommer: | MAX4311ESD+ |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Deel van beskrywing: | IC AMP MPLEX AMP 14SOIC |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $4.6843 |
| 10+ | $4.0424 |
| 30+ | $3.6613 |
| 100+ | $3.2758 |
| 500+ | $3.0985 |
| 1000+ | $3.0178 |
| 2000+ | $2.9827 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanning - Toevoer, Enkel / Dubbel (±) | 4V ~ 10.5V, ±2V ~ 5.25V |
| Verskaffer toestel pakket | 14-SOIC |
| Slew Rate | 430V/µs |
| reeks | - |
| Pakket / saak | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Pakkie | Tube |
| Uitgawe Tipe | Rail-to-Rail |
| Aantal kringe | 1 |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Mounting Type | Surface Mount |
| Huidige - Voorsiening | 6.9 mA |
| Huidige - Uitset / Kanaal | 95 mA |
| Basisproduknommer | MAX4311 |
| aansoeke | 4:1 Multiplexer-Amplifier |
| -3db Bandwydte | 345 MHz |
| MAX4311ESD+ Besonderhede PDF [English] | MAX4311ESD+ PDF - EN.pdf |




IC AMP MPLEX AMP 8UMAX
IC AMP MPLEX AMP 8UMAX
IC AMP MPLEX AMP 8SOIC
MULTICHAN, VIDEO MUX-AMP
IC AMP MPLEX AMP 8SOIC
IC AMP MPLEX AMP 16QSOP
IC AMP MPLEX AMP 16QSOP
IC AMP MPLEX AMP 16SOIC
IC AMP MPLEX AMP 16QSOP
IC AMP MPLEX AMP 8UMAX
IC AMP MPLEX AMP 16QSOP
IC AMP MPLEX AMP 16SOIC
IC AMP MPLEX AMP 14SOIC
INTEGRATED CIRCUIT
IC AMP MPLEX AMP 16QSOP
IC AMP MPLEX AMP 16SOIC
IC AMP MPLEX AMP 8SOIC
IC AMP MPLEX AMP 16QSOP
IC AMP MPLEX AMP 16QSOP
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels





2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
MAX4311ESD+Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|