Afrikaans
| Onderdeel nommer: | MX7545ALP |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Deel van beskrywing: | IC DAC 12BIT A-OUT 20PLCC |
| Inligtingsblaaie: | None |
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $39.2452 |
| 200+ | $15.66 |
| 500+ | $15.1358 |
| 1000+ | $14.8778 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanning - Toevoer, Digitaal | 4.75V ~ 5.25V, 14.25V ~ 15.75V |
| Spanning - Toevoer, Analoog | 4.75V ~ 5.25V, 14.25V ~ 15.75V |
| Verskaffer toestel pakket | 20-PLCC (8.97x8.97) |
| Vestigingstyd | 1µs |
| reeks | - |
| Verwysingstipe | External |
| Pakket / saak | 20-LCC (J-Lead) |
| Pakkie | Bulk |
| Uitgawe Tipe | Current - Unbuffered |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Werkstemperatuur | 0°C ~ 70°C |
| Aantal D / A-omsetters | 1 |
| Aantal bisse | 12 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| INL / DNL (LSB) | ±0.5 (Max), ±1 (Max) |
| Differensiële Uitset | No |
| Data Interface | Parallel |
| argitektuur | Multiplying DAC, R-2R |
| MX7545ALP Besonderhede PDF [English] | MX7545ALP PDF - EN.pdf |




MX7545ALP
Analog Devices Inc./Maxim Integrated. Y-IC is 'n kwaliteit verspreider van die Analog Devices Inc./Maxim Integrated handelsmerk, en ons sal kliënte van die beste produkte en dienste voorsien.
Die MX7545ALP is 'n 12-bis digitale-naar-analoogomskakelaar (DAC) met 'n breë spanningvoorsieningsreeks en 'n vinnige vestigingsduur, wat dit geskik maak vir 'n verskeidenheid toepassings.
12-bis resolusie
1µs vestigingsduur
Ongekoppelde stroomuitset
Parallelle data-interface
Buite-referensie
Breë spanningvoorsieningsreeks
Vinnige vestigingsduur
Hoë akkuraatheid met lae INL/DNL
Flexibele argitektuur vir verskeie toepassings
Die MX7545ALP word in ’n 20-LCC (J-lead) pakket verskaf. Die pakketafmetings en pinooreenkoms is geskik vir oppervlakmontage-toepassings.
Die MX7545ALP is 'n aktiewe produk, en daar is geen eweknie of alternatiewe modelle tans beskikbaar nie. Kontak asseblief ons verkope-span vir meer inligting via ons webwerf.
Die MX7545ALP is geskik vir ’n verskeidenheid toepassings, insluitend industriële outomatisering, toets- en meetinstrumente, en mediese toestelle.
Die mees gesaghebbende datasheet vir die MX7545ALP is beskikbaar op ons webwerf. Ons beveel aan dat kliënte die datasheet aflaai vir volledige tegniese besonderhede.
Kliënte word aanbeveel om kwotasies op ons webwerf te verkry. Kry vandag nog ’n Kwotasie of Leer Meer oor die MX7545ALP!
IC POWER MANAGEMENT
IC DAC 12BIT A-OUT 20DIP
IC DAC 12BIT A-OUT 20SOIC
IC DAC 12BIT A-OUT 20SOIC
IC DAC 12BIT A-OUT 20PLCC
IC DAC 12BIT A-OUT 20DIP
IC DAC 12BIT A-OUT 20SOIC
MAXIM PLCC
IC DAC 12BIT MULT 20-PLCC
IC DAC 12BIT A-OUT 20SOIC
MAXIM New
IC DAC 12BIT A-OUT 20DIP
MAXIM New
IC DAC 12BIT A-OUT 20SOIC
IC DAC 12BIT A-OUT 20SOIC
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
MX7545ALPAnalog Devices Inc./Maxim Integrated |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|