Afrikaans
| Onderdeel nommer: | 2D16Q |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Eaton - Bussmann Electrical Division |
| Deel van beskrywing: | FUSE CARTRIDGE 2A 500VAC |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | RoHS voldoen |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 20+ | $33.5678 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanningswaarde - AC | 500 V |
| Grootte / Dimensie | 0.520' Dia x 1.969' L (13.20mm x 50.00mm) |
| reeks | - |
| Reaksie tyd | Fast Blow |
| Pakket / saak | Cartridge, Non-Standard |
| Pakkie | Bulk |
| Werkstemperatuur | - |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Smelt I²t | 33 |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Fuse Type | Cartridge |
| Kenmerke | Indicating |
| Huidige gradering (ampers) | 2A |
| klas | D |
| Breekskapasiteit @ Rated Voltage | 50kA |
| Goedkeuringsagentskap | - |
| aansoeke | Electrical, Industrial |
| 2D16Q Besonderhede PDF [English] | 2D16Q PDF - EN.pdf |




D-SERIES DC TO HVDC CONVERTER, S
CIR BRKR THRM-MAG 16A LEVER
FUSE CARTRIDGE 2A 500VAC
DC-DC INDUSTRIAL
DC-DC INDUSTRIAL
2D16DL 16A CIRCUIT BREAKER D CHA
2D16UL 16A CIRCUIT BREAKER D CHA
DC-DC INDUSTRIAL
CIR BRKR THRM-MAG 15A LEVER
CIR BRKR THRM-MAG 15A LEVER
DC-DC INDUSTRIAL
FUSE CARTRIDGE 2A 500VAC
FUSE CARTRIDGE 2A 500VAC
2D15UR 15A MCB D CHAR 2 P 480Y/2
2D16UR 16A MCB D CHAR 2 P 480Y/2
D-SERIES DC TO HVDC CONVERTER, S
D-SERIES DC TO HVDC CONVERTER, S
2D15DL 15A CIRCUIT BREAKER D CHA
DC-DC INDUSTRIAL
DC-DC INDUSTRIAL
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
2D16QEaton - Bussmann Electrical Division |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|