Afrikaans
| Onderdeel nommer: | HEB-PP |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Eaton - Bussmann Electrical Division |
| Deel van beskrywing: | FUSE HOLDR CART 600V 30A IN LINE |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | RoHS voldoen |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $55.7881 |
| 200+ | $21.5902 |
| 500+ | $20.8311 |
| 1000+ | $20.4566 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanning | 600V |
| Beëindigingstyl | Wire Leads |
| reeks | TRON® HEB |
| Pakkie | Bulk |
| geaardheid | - |
| Aantal kringe | 1 |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fuseholder Type | Holder |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Fuse Type | Cartridge |
| Sekergrootte | 0.394" Dia x 1.496" L (10mm x 38mm) |
| Vir gebruik met / verwante produkte | 5AG, 13/32" x 1-1/2" (Midget) |
| Huidige gradering (ampers) | 30 A |
| Kontak Materiaal | - |
| Kontak Voltooi | - |
| HEB-PP Besonderhede PDF [English] | HEB-PP PDF - EN.pdf |




CONN RCPT FMALE 8POS GOLD SOLDER
FUSE HOLDR CART 600V 30A IN LINE
FUSE HOLDR CART 600V 30A IN LINE
FUSE HOLDR CART 600V 30A IN LINE
IN LINE FUSEHOLDER
FUSE HOLDR CART 600V 30A IN LINE
FUSE HOLDR CART 600V 30A IN LINE
FUSE HOLDR CART 600V 30A IN LINE
FUSE HOLDR CART 600V 30A IN LINE
FUSE HOLDR CART 600V 30A IN LINE
FUSE HOLDR CART 600V 30A IN LINE
FUSE HOLDR CART 600V 30A IN LINE
FUSE HOLDR CART 600V 30A IN LINE
FUSE HOLDR CART 600V 30A IN LINE
FUSE HOLDR CART 600V 30A IN LINE
FUSE HOLDR CART 600V 30A IN LINE
FUSE HOLDR CART 600V 30A IN LINE
CONN RCPT FMALE 8POS GOLD SOLDER
LKR SEALED KeyB 8C FEM PCB
FUSE HOLDR CART 600V 30A IN LINE
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
HEB-PPEaton - Bussmann Electrical Division |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|