Afrikaans
| Onderdeel nommer: | FM30R080P |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Cincon |
| Deel van beskrywing: | FILTER |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $45.8458 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanning Gegradeerde GS | 80V |
| Spanningswaarde AC | - |
| Beëindigingstyl | PC Pin |
| reeks | FM |
| Pakkie | Box |
| Werkstemperatuur | -40°C ~ 100°C |
| Mounting Type | Through Hole |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| induktansie | - |
| Frekwensie - Bedryf | - |
| Filter Type | DC |
| huidige | 30 A |
| opset | Single Stage |
| Goedkeuringsagentskap | CE |
| aansoeke | Converter |




FM30R080P
Y-IC is ’n kwaliteithandelaar van Cincon-produkte en voorsien kliënte van die beste produkte en dienste.
Die FM30R080P is ’n gespesialiseerde geïntegreerde skandek (IC) vir omskakelaar-toepassings, ontwerp om in ’n breë temperatuurspanning van -40°C tot 100°C te werking.
Enkelstadium konfigurasie
Gelijkonderstelle-filter tipe
Deurboorp montering
80V geklassifiseerde DC-spanning
30A stroomsterkte
Aktiewe produkstatus
CE-goedkeuring
In staat om in rowwe omgewings te funksioneer
Passend vir ’n verskeidenheid van omskakelaarstoepassings
Betroubare en hoëprestasie ontwerp
Maklik beskikbaar via Y-IC se verspreidingsnetwerk
Die verpakking van die produk word nie gespesifiseer nie.
Die FM30R080P is ’n aktiewe produk. Daar mag eweknie- of alternatiewe modelle beskikbaar wees, maar ’n gedetailleerde lys word nie voorsien nie. Kliënte word aangeraai om die Y-IC-verkoopspan via die webwerf te kontak vir meer inligting.
Omskakelaars
Die mees gesaghebbende datasheet vir die FM30R080P kan van die Y-IC-webwerf af gedownload word.
Kliënte word aanbeveel om kwotasies vir die FM30R080P op die Y-IC-webwerf te verkry. Kry ’n kwotasie, leer meer, of maak gebruik van hierdie tydelike aanbod.
IGBT Modules
IGBT Modules
IGBT Modules
IGBT Modules
IGBT Modules
FM31-NE-390 FORTEMEDI
IGBT Modules
FM31-NE-392 suppliers
V SMA
FM30C256-STR RAMTRON
IGBT Modules
IGBT Modules
FORMOSA SMC
MITSUBISHI New
FM30C256-S RAMTRON
FM30C256-G CYPRESS
CYPRESS SOP14
MITSUBISHI New
FM3104-G RAMTRON
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels





2025/02/11
2024/05/16
2025/01/24
2025/01/21
FM30R080PCincon Electronics Co. LTD |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|