Afrikaans

| Onderdeel nommer: | 122A11129X |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Conec |
| Deel van beskrywing: | CONN DIN RCPT 64POS PNL MNT GOLD |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $19.3272 |
| 200+ | $7.4793 |
| 500+ | $7.2176 |
| 1000+ | $7.0874 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| beëindiging | Wire Wrap |
| styl | G |
| reeks | - |
| steek | 0.150' (3.81mm) |
| Pakkie | Bulk |
| Werkstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Aantal rye | 3 |
| Aantal posisies gelaai | All |
| Aantal posisies | 64 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Materiaal Ontvlambaarheid Beoordeling | UL94 V-0 |
| Materiaal - Isolasie | Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled |
| Vlak, Klas | 3 |
| Kenmerke | - |
| Huidige gradering (ampers) | 5.5A |
| Kontak Voltooi Dikte | - |
| Kontak Voltooi | Gold |
| Connector Type | Receptacle, Female Sockets |
| Basisproduknommer | 122A111 |




CONN DIN RCPT 48POS PNL MNT GOLD
CONN DIN RCPT 48POS PNL MNT GOLD
CONN DIN RCPT 48POS PNL MNT GOLD
CONN DIN RCPT 64POS PCB GOLD
64P FEMALE TYPE C DUAL WIPE
CONN DIN RCPT 48POS PNL MNT GOLD
CONN DIN RCPT 48POS PNL MNT GOLD
CONN DIN RCPT 96POS IN-LINE
CONN DIN RCPT 48POS PNL MNT
CONN DIN RCPT 32POS PCB GOLD
CONN DIN RCPT 48POS PNL MNT GOLD
CONN DIN RCPT 48POS PNL MNT GOLD
CONN DIN RCPT 48POS PNL MNT GOLD
CONN DIN RCPT 48POS PNL MNT GOLD
CONN DIN 41612 F 32 POS 5.08MM
CONN DIN RCPT 48POS PNL MNT GOLD
CONN DIN RCPT 48POS PNL MNT GOLD
CONN DIN RCPT 48POS PCB GOLD
CONN DIN RCPT 48POS PNL MNT GOLD
CONN DIN RCPT 48POS PNL MNT GOLD
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels







2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
122A11129XConec |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|