Afrikaans

| Onderdeel nommer: | 10267.1 |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Conta-Clip |
| Deel van beskrywing: | PCB TERMINAL |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | RoHS voldoen |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $2.1815 |
| 200+ | $0.8452 |
| 500+ | $0.8152 |
| 1000+ | $0.8009 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Wire Beëindiging | Screw - Leaf Spring, Wire Guard |
| Wire Meter | 16-28 AWG |
| Spanning | 125 V |
| Draaimoment - Skroef | 0.2 Nm (1.7 Lb-In) |
| reeks | - |
| Skroefdraad | M2 |
| Skroefmateriaal - Plating | Steel |
| Posisies per vlak | 7 |
| steek | 0.138" (3.50mm) |
| Pakkie | Box |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Werkstemperatuur | -30°C ~ 105°C |
| Aantal vlakke | 1 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Paringsoriëntering | Vertical with Board |
| Behuisingsmateriaal | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Kenmerke | - |
| huidige | 6 A |
| Kontak Materiaal - Plating | Steel, Stainless |
| Kleur | Green |
| Klemmateriaal - Plating | Brass |




LFLEX CHAIN 809 4G0,5
CONN TERM BLK FEED THRU 250 MCM
LFLEX CHAIN 809 25G0,5
PCB TERMINAL
CONN HEADER 130POS DUAL STR GOLD
CONN HEADER VERT 130POS 2.54MM
LFLEX CHAIN 809 2X0,5
PCB TERMINAL
TERM BLOCK PLUG 3POS 5MM
LFLEX CHAIN 809 18G0,5
PCB TERMINAL
LENS CLEAR ELLIPTICAL/OVAL ADH
LFLEX CHAIN 809 5G0,5
PCB TERMINAL
202D221-12-61-0-CS5077
LFLEX CHAIN 809 12G0,5
TERM BLK FULL ASSY 6POS 81.0MM
LFLEX CHAIN 809 7G0,5
LFLEX CHAIN 809 3G0,5
RF DIR COUPLER 2GHZ-4GHZ
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels







2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
10267.1Conta-Clip, Inc. |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|