Afrikaans

| Onderdeel nommer: | 83265827 |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Crouzet |
| Deel van beskrywing: | SWITCH SNAP ACT SPST-NO 5A 250V |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | RoHS voldoen |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanningswaarde - AC | 250 V |
| Beëindigingstyl | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Skakel Funksie | Off-Mom |
| reeks | V3D |
| Release Force | 5.099gf |
| Pretravel | - |
| Pakkie | Bulk |
| Overtravel | 0.045" (1.1mm) |
| Werkstemperatuur | -20°C ~ 125°C |
| Bedryfsposisie | 0.806" (20.5mm) |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Bedryfsmag | 25gf |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Meganiese Lewe | 1,000,000 Cycles |
| Ingress Protection | - |
| Kenmerke | - |
| Elektriese Lewe | - |
| Differensiële Reis | 0.016" (0.4mm) |
| Huidige gradering (ampers) | 5A (AC) |
| kring | SPST-NO |
| Aktuator Type | Lever, Roller |




SWITCH SNAP ACT SPST-NO 5A 250V
SWITCH SNAP ACT SPST-NO 5A 250V
SWITCH SNAP ACT SPST-NO 5A 250V
SWITCH SNAP ACT SPST-NO 5A 250V
SWITCH SNAP ACT SPST-NO 5A 250V
SWITCH SNAP ACT SPST-NO 5A 250V
SWITCH SNAP ACT SPST-NO 5A 250V
SWITCH SNAP ACT SPST-NO 5A 250V
SWITCH SNAP ACT SPST-NO 5A 250V
SWITCH SNAP ACT SPST-NO 5A 250V
SWITCH SNAP ACT SPST-NO 5A 250V
SWITCH SNAP ACT SPST-NO 5A 250V
SWITCH SNAP ACT SPST-NO 5A 250V
SWITCH SNAP ACT SPST-NO 5A 250V
SWITCH SNAP ACT SPST-NO 5A 250V
SWITCH SNAP ACT SPST-NO 5A 250V
SWITCH SNAP ACT SPST-NO 5A 250V
SWITCH SNAP ACT SPST-NO 5A 250V
SWITCH SNAP ACT SPST-NO 5A 250V
SWITCH SNAP ACT SPST-NO 5A 250V
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels





2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
83265827Crouzet |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|