Afrikaans

| Onderdeel nommer: | RER50F60R4RC02 |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Dale / Vishay |
| Deel van beskrywing: | RES CHAS MNT 60.4 OHM 1% 20W |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $53.4933 |
| 200+ | $20.7009 |
| 500+ | $19.9736 |
| 1000+ | $19.6142 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Verdraagsaamheid | ±1% |
| Temperatuur koëffisiënt | ±20ppm/°C |
| Grootte / Dimensie | 1.062" L x 1.080" W (26.97mm x 27.43mm) |
| reeks | Military, MIL-PRF-39009, RER50 |
| weerstand | 60.4 Ohms |
| Krag (Watts) | 20W |
| Pakket / saak | Axial, Box |
| Pakkie | Bulk |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Werkstemperatuur | -55°C ~ 250°C |
| Mounting Feature | Flanges |
| Lei Styl | Solder Lugs |
| Hoogte - Sit (Max) | 0.561" (14.25mm) |
| Kenmerke | Military, Moisture Resistant, Non-Inductive |
| Mislukkingskoers | R (0.01%) |
| samestelling | Wirewound |
| Coating, Behuisingstipe | Aluminum |




RES CHAS MNT 64.9 OHM 1% 20W
RES CHAS MNT 60.4 OHM 1% 20W
RES CHAS MNT 5.9 OHM 1% 20W
RES CHAS MNT 60 OHM 1% 20W
RES CHAS MNT 604 OHM 1% 20W
RES CHAS MNT 61.9 OHM 1% 20W
RES CHAS MNT 619 OHM 1% 20W
RES CHAS MNT 649 OHM 1% 20W
RES CHAS MNT 60.4 OHM 1% 20W
RES CHAS MNT 6.04K OHM 1% 20W
RES CHAS MNT 5.62 OHM 1% 20W
RES CHAS MNT 619 OHM 1% 20W
RES CHAS MNT 60 OHM 1% 20W
RES CHAS MNT 6.04K OHM 1% 20W
RES CHAS MNT 63.4 OHM 1% 20W
RES CHAS MNT 649 OHM 1% 20W
RES CHAS MNT 63.4 OHM 1% 20W
RES CHAS MNT 604 OHM 1% 20W
RES CHAS MNT 61.9 OHM 1% 20W
RES CHAS MNT 5.9 OHM 1% 20W
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
RER50F60R4RC02Vishay Dale |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|