Afrikaans

| Onderdeel nommer: | BFC238360823 |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Electro-Films (EFI) / Vishay |
| Deel van beskrywing: | CAP FILM 0.082UF 5% 2KVDC RADIAL |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $6.104 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Voltage Rating - DC | 2000V (2kV) |
| Spanningswaarde - AC | 700V |
| Verdraagsaamheid | ±5% |
| beëindiging | PC Pins |
| Standaard pakket | 200 |
| Grootte / Dimensie | 1.220" L x 0.709" W (31.00mm x 18.00mm) |
| reeks | MMKP383 |
| Graderings | - |
| Deel Status | Active |
| verpakking | Bulk |
| Pakket / saak | Radial |
| Ander name | 222238360823 |
| Werkstemperatuur | -55°C ~ 105°C |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Mounting Type | Through Hole |
| Voggevoeligheidsvlak (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Vervaardiger Standaard Levertyd | 15 Weeks |
| Loodspasie | 1.083" (27.50mm) |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Hoogte - Sit (Max) | 1.102" (28.00mm) |
| Kenmerke | - |
| Dielektriese Materiaal | Polypropylene (PP), Metallized |
| gedetailleerde beskrywing | 0.082µF Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| kapasitansie | 0.082µF |
| aansoeke | High Pulse, DV/DT |
| BFC238360823 Besonderhede PDF [English] | BFC238360823 PDF - EN.pdf |




CAP FILM 0.091UF 5% 2KVDC RADIAL
CAP FILM 6800PF 5% 2KVDC RADIAL
CAP FILM 1000PF 5% 2KVDC RADIAL
CAP FILM 0.1UF 5% 2KVDC RADIAL
CAP FILM 1000PF 5% 2KVDC RADIAL
CAP FILM 7500PF 5% 2KVDC RADIAL
CAP FILM 9100PF 5% 2KVDC RADIAL
CAP FILM 1000PF 5% 2KVDC RADIAL
CAP FILM 9100PF 5% 2KVDC RADIAL
CAP FILM 0.075UF 5% 2KVDC RADIAL
CAP FILM 0.075UF 5% 2KVDC RADIAL
CAP FILM 0.068UF 5% 2KVDC RADIAL
CAP FILM 0.068UF 5% 2KVDC RADIAL
CAP FILM 0.091UF 5% 2KVDC RADIAL
CAP FILM 7500PF 5% 2KVDC RADIAL
CAP FILM 1000PF 5% 2KVDC RADIAL
CAP FILM 6800PF 5% 2KVDC RADIAL
CAP FILM 0.082UF 5% 2KVDC RADIAL
CAP FILM 8200PF 5% 2KVDC RADIAL
CAP FILM 8200PF 5% 2KVDC RADIAL
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels







2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
BFC238360823Electro-Films (EFI) / Vishay |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|