Afrikaans
| Onderdeel nommer: | SP3075EEN-L/TR |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Exar (MaxLinear) |
| Deel van beskrywing: | IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8SOIC |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | RoHS voldoen |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $1.3527 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanning - Voorsiening | 3.3V |
| tipe | Transceiver |
| Verskaffer toestel pakket | 8-SOIC |
| reeks | - |
| Ontvanger Hysterese | 15 mV |
| Protokol | RS422, RS485 |
| Pakket / saak | 8-SOIC (0.154', 3.90mm Width) |
| Pakkie | Tape & Reel (TR) |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Werkstemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Aantal bestuurders / ontvangers | 1/1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| duplex | Half |
| Datatempo | 500kbps |
| Basisproduknommer | SP3075 |
| SP3075EEN-L/TR Besonderhede PDF [English] | SP3075EEN-L/TR PDF - EN.pdf |




SP3075EEN-L/TR
MaxLinear, Inc. is 'n bekende vervaardiger van hoë kwaliteit halfgeleierprodukte, en Y-IC is 'n betroubare handelaar van hul handelsmerk, wat verseker dat ons kliënte die beste produkte en dienste ontvang.
Die SP3075EEN-L/TR is 'n enkelkanale RS422/RS485-transceiver met 'n datarate van tot 500kbps. Dit werk op 3,3V en is ontwerp vir 'n breë temperatuurreeks van -40°C tot 85°C, wat dit geskik maak vir verskeie toepassings.
Enkelkanaal RS422/RS485-transceiver
Datarate tot 500kbps
3,3V Voedingspanning
Breë temperatuurreeks van -40°C tot 85°C
Betroubare en robuuste prestasie
Geskik vir 'n wye reeks toepassings
Energie-doeltreffende werking
Die SP3075EEN-L/TR word ingelyf in 'n standaard 8-SOIC (0,154", 3,90mm Breedte) oppervlakmontagepakket. Dit is beskikbaar in tape- en rolformaat (TR).
Die SP3075EEN-L/TR is 'n aktiewe produk, en daar is tans geen ekwivalente of alternatiewe modellen beskikbaar nie. As jy enige vrae het of verdere hulp benodig, kontak asseblief ons verkope via ons webwerf.
Industriële outomatisering
Gebou-outomatisering
Vervoerstelsels
Datakommunikasiesisteme
Vir die nuutste en mees betroubare datasheet, besoek asseblief ons webwerf en laai dit af.
Kliënte word aanbeveel om kwotasies op ons webwerf te kry. Kry vandag nog 'n kwotasie om meer te leer oor hierdie produk en hoe dit jou toepassing kan bevoordeel.
SP3075EEN SIPEX
SP SOP-14
SOP8
IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8SOIC
IC TRANSCEIVER FULL 1/1 14SOIC
EXAR SMD
IC TRANSCEIVER FULL 1/1 8SOIC
IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8SOIC
SP3075EMN SIPEX
SP3075ECN SIPEX
IC TRANSCEIVER FULL 1/1 8SOIC
SIPEX SOP-8
IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8SOIC
EXAR SMD
SP3074EMN SIPEX
POWER SOP-8
EXAR SOP8
SP3076EEN SIPEX
IC TRANSCEIVER FULL 1/1 14SOIC
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels






2025/02/11
2024/05/16
2025/01/24
2025/01/21
SP3075EEN-L/TRMaxLinear, Inc. |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|