Afrikaans

| Onderdeel nommer: | FLZ33VB |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Fairchild (onsemi) |
| Deel van beskrywing: | DIODE ZENER 31.1V 500MW SOD80 |
| Inligtingsblaaie: | None |
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $0.0208 |
| 200+ | $0.0081 |
| 500+ | $0.0078 |
| 1000+ | $0.0076 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanning - Zener (Nom) (Vz) | 31.1 V |
| Spanning - Stuur (Vf) (Maksimum) @ As | 1.2 V @ 200 mA |
| Verdraagsaamheid | ±3% |
| Verskaffer toestel pakket | SOD-80 |
| reeks | - |
| Krag - Maks | 500 mW |
| Pakket / saak | DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80 |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Pakkie | Bulk |
| Werkstemperatuur | -65°C ~ 175°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Impedansie (Max) (Zzt) | 55 Ohms |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 133 nA @ 25 V |
| FLZ33VB Besonderhede PDF [English] | FLZ33VB PDF - EN.pdf |




FLZ33VB
Y-IC is ’n kwaliteitsverskaffer van products van Fairchild Semiconductor en bied kliënte die beste produkte en dienste.
Die FLZ33VB is ’n enkel zenerdiode met ’n nominale zenerspanning van 31.1V en ’n kragwaardering van 500mW. Dit is ontwerp vir oppervlakmontage toepassings en is verpakk in die DO-213AC, MINI-MELF of SOD-80 behuizing.
Nominale zenerspanning van 31.1V
Kragwaardering van 500mW
Oppervlakmontage behuising
Bedryfstemperatuurreeksen van -65°C tot 175°C
Betroubare en robuuste prestasie
Klein oppervlakmontage behuising
Geskik vir ’n wye reeks toepassings
Die FLZ33VB is beskikbaar in ’n bulkverpakking. Die pakketafmetings en elektrifiteitseienskappe word in die produk datasheet gespesifiseer.
Die FLZ33VB is ’n verouderde produk. Kliënte word aanbeveel om kontakinligting met ons verkope-span via die Y-IC-webwerf te bekom vir inligting oor enige beskikbare ekwivalent of alternatiewe modele.
Spanningbeheer
OorvoltasiebeskERMing
Kragtoevoerkringe
Die mees gesaghebbende datasheet vir die FLZ33VB is beskikbaar op die Y-IC-webwerf. Kliënte word aanbeveel om die datasheet af te laai vir volledige tegniese spesifikasies en gebruiksriglyne.
Kliënte word aanbeveel om kwotasies vir die FLZ33VB op die Y-IC-webwerf te kry. Kry ’n kwotasie nou om die beste pryse en beskikbaarheid te verseker.
DIODE ZENER 33.6V 500MW SOD80
DIODE ZENER 33V 500MW SOD80
DIODE ZENER 32.3V 500MW SOD80
DIODE ZENER 28.4V 500MW SOD80
DIODE ZENER 29.1V 500MW SOD80
DIODE ZENER 34.3V 500MW SOD80
DIODE ZENER 32.3V 500MW SOD80
DIODE ZENER 27.7V 500MW SOD80
DIODE ZENER 34.3V 500MW SOD80
DIODE ZENER 31.7V 500MW SOD80
DIODE ZENER 29.1V 500MW SOD80
DIODE ZENER 33.6V 500MW SOD80
DIODE ZENER 33V 500MW SOD80
DIODE ZENER 31.1V 500MW SOD80
DIODE ZENER 31.7V 500MW SOD80
DIODE ZENER 30.5V 500MW SOD80
DIODE ZENER 29.8V 500MW SOD80
DIODE ZENER 30.5V 500MW SOD80
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels





2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
FLZ33VBFairchild Semiconductor |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|