Afrikaans

| Onderdeel nommer: | FSTD3125MTC |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Fairchild (onsemi) |
| Deel van beskrywing: | IC SWITCH BUS 4BIT LEVEL 14TSSOP |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanningsbron | Single Supply |
| Spanning - Voorsiening | 4.5 V ~ 5.5 V |
| tipe | Bus Switch |
| Verskaffer toestel pakket | 14-TSSOP |
| reeks | - |
| Deel Status | Obsolete |
| verpakking | Tube |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Pakket / saak | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Werkstemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Onafhanklike stroombane | 4 |
| Huidige - Uitgawe Hoog, Laag | - |
| kring | 1 x 1:1 |
| FSTD3125MTC Besonderhede PDF [English] | FSTD3125MTC PDF - EN.pdf |




IC BUS SWITCH 1 X 1:1 14TSSOP
IC BUS SWITCH 1 X 1:1 14TSSOP
IC SWITCH BUS 24BIT TTL 56TSSOP
IC SWITCH BUS 40/48 LVL 114FBGA
IC BUS SWITCH 12 X 1:1 114FBGA
IC BUS SWITCH 1 X 1:1 8MICROPAK
BUS DRIVER
IC BUS SWITCH 10 X 1:1 48TSSOP
FSTD3125 FAIRCHILD
IC BUS SWITCH 12 X 1:1 114FBGA
BUS DRIVER
BUS DRIVER
IC BUS SWITCH 12 X 1:1 114FBGA
IC BUS SWITCH 12 X 1:1 56TSSOP
IC BUS SWITCH 10 X 1:1 48TSSOP
IC SWITCH BUS 20BIT TTL 48TSSOP
BUS DRIVER
IC BUS SWITCH 10 X 1:1 48TSSOP
BUS DRIVER
IC BUS SWITCH 1 X 1:1 14TSSOP
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
FSTD3125MTCFairchild/ON Semiconductor |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|