Afrikaans
| Onderdeel nommer: | ICS954204AGLF |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Renesas Electronics Corporation |
| Deel van beskrywing: | IC TIMING CTRL HUB P4 56-TSSOP |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanning - Voorsiening | 3.135V ~ 3.465V |
| Verskaffer toestel pakket | 56-TSSOP |
| reeks | TCH™ |
| Verhouding - Inset: Uitset | 1:18 |
| Pakket / saak | 56-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| Pakkie | Tube |
| FSL | Yes |
| uitset | Clock |
| Werkstemperatuur | 0°C ~ 70°C |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Aantal kringe | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Hoofdoel | Intel CPU-M, Intel CPU, PCI Express (PCIe), Timing Control Hub™ |
| insette | Crystal |
| Frekwensie - Maks | 400MHz |
| Differensiaal - Inset: Uitset | No/Yes |
| Basisproduknommer | ICS954204 |
| ICS954204AGLF Besonderhede PDF [English] | ICS954204AGLF PDF - EN.pdf |




ICS954204AGLF
Y-IC is 'n kwaliteitsverskaffer van IDT (Integrated Device Technology) -produktinge. Ons verskaf kliënte die beste produkte en dienste.
Die ICS954204AGLF is 'n hoëprestasie tydbeheer-sentrum (TCH) wat ontwerp is vir gebruik in Intel CPU-M, Intel CPU, PCI Express (PCIe) en ander toepassings. Dit bevat 'n Fase-Geklo op Lus (PLL) en bied 'n 1:12 inset-tot-uitset klokverhouding.
1:12 inset-tot-uitset klokverhouding
Fase-Geklo op Lus (PLL)
Bedryfs spanning reeks: 3.135V tot 3.465V
Bedryfs temperatuur reeks: 0°C tot 70°C
56-TSSOP-pakket
Geoptimaliseer vir Intel CPU-M, Intel CPU en PCI Express (PCIe) toepassings
Bied presiese klokverspreiding en sinchronisasie
Soliede PLL-ontwerp verseker betroubare klokgenerasie
Breë bedryfs spanningen temperatuurreeks
Pakket tipe: 56-TSSOP (Dun Smal Omgekeerde Pakket)
Pakketdimensies: 0.240
Die ICS954204AGLF is 'n actuiewe produk en daar is geen onmiddellike planne om dit te voorskyn te verwyder nie. Gelykwaardige of alternatiewe modelle mag beskikbaar wees, so kliënte word aanbeveel om ons verkoopsafdeling via die webtuiste te kontak vir meer inligting.
Intel CPU-M
Intel CPU
PCI Express (PCIe)
Tydbeheer toepassings
Die mees gesaghebbende datasheet vir die ICS954204AGLF is beskikbaar op ons webwerf. Kliënte word aanbeveel om die datasheet af te laai vir gedetailleerde tegniese inligting.
Kliënte word aanbeveel om kwotasies vir die ICS954204AGLF via ons webwerf te kry. Kry 'n Aanbod of Leer Meer oor hierdie beperkte tyd aanbod.
IDT TSSOP
IC TIMING CTRL HUB P4 56-TSSOP
IC TIMING CTRL HUB P4 48-TSSOP
ICS954201BGLFT IDT
IC TIMING CTRL HUB P4 48-TSSOP
IC TIMING CTRL HUB P4 48-TSSOP
ICS954201BFLFT IDT
ICS954204CGLN ICS
ICS954201BG ICS
ICS954201BFT ICS
ICS TSSOP56
IC TIMING CTRL HUB P4 48-TSSOP
IC TIMING CTRL HUB P4 56-TSSOP
IC TIMING CTRL HUB P4 56-TSSOP
ICS954204CALN ICS
ICS954201BGLF ICS
IC TIMING CTRL HUB P4 48-TSSOP
IC TIMING CTRL HUB P4 56-TSSOP
IC TIMING CTRL HUB P4 56-TSSOP
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels






2025/05/30
2025/06/10
2024/08/25
2024/10/8
ICS954204AGLFRenesas Electronics America Inc |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|