Afrikaans
| Onderdeel nommer: | XLH725125.000000X |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Renesas Electronics Corporation |
| Deel van beskrywing: | XTAL OSC XO 125.0000MHZ HCMOS |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanning - Voorsiening | 2.5V |
| tipe | XO (Standard) |
| Grootte / Dimensie | 0.295' L x 0.205' W (7.50mm x 5.20mm) |
| reeks | XPRESSO™ FXO-HC72 |
| Graderings | - |
| Pakket / saak | 6-SMD, No Lead |
| Pakkie | Strip |
| uitset | HCMOS |
| Werkstemperatuur | -20°C ~ 70°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Hoogte - Sit (Max) | 0.055' (1.40mm) |
| funksie | Enable/Disable |
| Frekwensie Stabiliteit | ±50ppm |
| Frekwensie | 125 MHz |
| Huidige - Voorsiening (Maksimum) | 32mA |
| Huidige - Toevoer (Disable) (Max) | - |
| Basis resonator | Crystal |
| Basisproduknommer | XLH725 |
| Absolute trekreeks (APR) | - |




XTAL OSC XO 12.0000MHZ HCMOS SMD
XTAL OSC XO 1.0000MHZ HCMOS SMD
XTAL OSC XO 75.0000MHZ HCMOS SMD
XTAL OSC XO 80.0000MHZ HCMOS SMD
XTAL OSC XO 125.0000MHZ HCMOS
XTAL OSC XO 100.0000MHZ HCMOS
XTAL OSC XO 156.2500MHZ HCMOS
XTAL OSC XO 1.0000MHZ HCMOS SMD
XTAL OSC XO 120.0000MHZ HCMOS
XTAL OSC XO 106.2500MHZ HCMOS
XTAL OSC XO 96.0000MHZ HCMOS SMD
XTAL OSC XO 155.4412MHZ HCMOS
XTAL OSC XO 10.0000MHZ HCMOS SMD
XTAL OSC XO 153.6000MHZ HCMOS
XTAL OSC XO 100.0000MHZ HCMOS
XTAL OSC XO 150.0000MHZ HCMOS
XTAL OSC XO 12.0000MHZ HCMOS SMD
XTAL OSC XO 77.7600MHZ HCMOS SMD
XTAL OSC XO 80.0000MHZ HCMOS SMD
XTAL OSC XO 10.0000MHZ HCMOS SMD
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
XLH725125.000000XRenesas Electronics America Inc |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|