Afrikaans
| Onderdeel nommer: | IXFA6N120P |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | IXYS / Littelfuse |
| Deel van beskrywing: | MOSFET N-CH 1200V 6A TO263 |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $8.5343 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Vgs (th) (Max) @ Id | 5V @ 1mA |
| Vgs (Max) | ±30V |
| tegnologie | MOSFET (Metal Oxide) |
| Verskaffer toestel pakket | TO-263AA (IXFA) |
| reeks | HiPerFET™, Polar |
| Rds On (Maksimum) @ Id, Vgs | 2.4Ohm @ 500mA, 10V |
| Kragdissipasie (Max) | 250W (Tc) |
| Pakket / saak | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| Pakkie | Tube |
| Werkstemperatuur | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Mounting Type | Surface Mount |
| Inset Kapasitansie (Ciss) (Max) @ Vds | 2830 pF @ 25 V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 92 nC @ 10 V |
| VOO-tipe | N-Channel |
| VOO-funksie | - |
| Ryspanning (Maksimum Rds Aan, Min Rds Aan) | 10V |
| Dreineer na Bronspanning (Vdss) | 1200 V |
| Huidige - Deurlopende dreinering (Id) @ 25 ° C | 6A (Tc) |
| Basisproduknommer | IXFA6N120 |
| IXFA6N120P Besonderhede PDF [English] | IXFA6N120P PDF - EN.pdf |




MOSFET N-CH 1000V 7A TO263
MOSFET N-CH 250V 60A TO263AA
MOSFET N-CH 150V 76A TO263
MOSFET N-CH 600V 4A TO263
MOSFET N-CH 200V 50A TO263
MOSFET N-CH 600V 7A TO263
MOSFET N-CH 150V 76A TO263AA
MOSFET N-CH 300V 72A TO263AA
MOSFET N-CH 200V 72A TO263AA
MOSFET N-CH 500V 5A TO263
MOSFET N-CH 1200V 6A TO263
MOSFET N-CH 850V 3.5A TO263
MOSFET N-CH 300V 56A TO263AA
MOSFET N-CH 1000V 5A TO263
MOSFET N-CH 1000V 7A TO263
MOSFET N-CH 300V 72A TO263
MOSFET N-CH 1000V 5A TO263
IXFA60N20T IXYS
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
IXFA6N120PIXYS |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|