Afrikaans
| Onderdeel nommer: | HI5703KCB |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Harris Corporation |
| Deel van beskrywing: | IC ADC 10BIT FLASH 28SOIC |
| Inligtingsblaaie: | None |
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $0.0517 |
| 200+ | $0.0207 |
| 500+ | $0.0199 |
| 1000+ | $0.0196 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanning - Toevoer, Digitaal | 4.75V ~ 5.25V |
| Spanning - Toevoer, Analoog | 4.75V ~ 5.25V |
| Verskaffer toestel pakket | 28-SOIC |
| reeks | - |
| Monsternemingskoers (per sekonde) | 40M |
| Verwysingstipe | Internal |
| Verhouding - S / H: ADC | 1:3 |
| Pakket / saak | 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Pakkie | Bulk |
| Werkstemperatuur | 0°C ~ 70°C |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Aantal insette | 1 |
| Aantal bisse | 10 |
| Aantal A / D-omsetters | 5 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Invoer Tipe | Differential, Single-Ended |
| Kenmerke | - |
| Data Interface | - |
| opset | S/H-ADC |
| argitektuur | Flash |
| HI5703KCB Besonderhede PDF [English] | HI5703KCB PDF - EN.pdf |




HI5703KCB
Y-IC is ’n kwaliteitsverskaffer van Harris Corporation-produkte en sal kliënte die beste produkte en dienste bied.
Die HI5703KCB is ’n 10-bis, 40MSPS analoog-tot-digitale omskakelaar (ADC) met ’n enkel-ender of diferensiële inset. Dit het ’n Flash-argitektuur en ’n interne Referensie.
10-bis resolutie
40MSPS samplingkoers
Enkel-ender of diferensiële inset
Flash-argitektuur
Interne Referensie
Hoëspoed data-omskakeling
Flexibele insetkonfigurasie
Kompakte oppervlakmonteringpakket
28-SOIC (0,295
Die HI5703KCB is ’n aktiewe produk
Daar is geen direkte eweknieof alternatiewe modelle beskikbaar
Klante word aangeraai om kontakin die Y-IC verkopespan vir meer inligting
Data-insamelingsstelsels
Toerusting
Kommunikasiesisteme
Die mees gesaghebbende datasheet vir die HI5703KCB is op die Y-IC webwerf beskikbaar. Klante word aanbeveel om dit af te laai vir gedetailleerde produkspesifikasies.
Kliënte word aangeraai om kwotasies vir die HI5703KCB op die Y-IC webwerf te aanvra. Verkry ’n kwotasie nou om van hierdie tydsbeperkte aanbod te voordeel te trek.
10-BIT, 40 MSPS A/D CONVERTER
10-BIT, 20 MSPS A/D CONVERTER
8-BIT, 40 MSPS A/D CONVERTER
10-BIT, 40 MSPS A/D CONVERTER
IC ADC 8BIT FOLD INTERPOL 24SOIC
8-BIT, 60 MSPS A/D CONVERTER
HI5714/4CBZ-T INTERSIL
IC ADC 8BIT FOLD INTERPOL 24SOIC
8-BIT, 60MSPS ADC
8-BIT ADC, FLASH METHOD
8-BIT, 60MSPS ADC
8-BIT, 60MSPS A/D CONVERTER WITH
IC ADC 8BIT FOLD INTERPOL 24SOIC
IC ADC 8BIT FOLD INTERPOL 24SOIC
HARRIS SOP-28
8-BIT, 60MSPS A/D CONVERTER WITH
ADC, RESISTANCE LADDER, 8-BIT
IC ADC 8BIT FOLD INTERPOL 24SOIC
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
HI5703KCBHarris Corporation |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|