Afrikaans

| Onderdeel nommer: | NJM064M-TE1 |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | JRC (Nisshinbo Micro Devices) |
| Deel van beskrywing: | IC OPAMP JFET 4 CIRCUIT 14DMP |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanning - toevoerspan (min) | 4 V |
| Spanning - toevoerspan (maksimum) | 36 V |
| Spanning - Insetverskil | 3 mV |
| Verskaffer toestel pakket | 14-DMP |
| Slew Rate | 3.5V/µs |
| reeks | - |
| Pakket / saak | 14-SOIC (0.197", 5.00mm Width) |
| Pakkie | Tape & Reel (TR) |
| Uitgawe Tipe | - |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Werkstemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Aantal kringe | 4 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Verkry bandwydte produk | 1 MHz |
| Huidige - Voorsiening | 200µA |
| Huidige - Input Bias | 2 pA |
| Versterker tipe | J-FET |
| NJM064M-TE1 Besonderhede PDF [English] | NJM064M-TE1 PDF - EN.pdf |




NJM064M-TE1
Y-IC is 'n kwaliteit distributeur van Ricoh handelsmerkindprodukte. Ons bied kliënte die beste produkte en dienste aan.
Die NJM064M-TE1 is ’n kwadruj J-FET-invoere operatingversterker wat werk vanaf ’n wye verskeidenheid van spanningvoorsiening. Dit bied betroubare prestasie vir verskeie elektroniese toepassings.
Kwadruj J-FET-invoere-operasie-versterker
Wye spanningvoorsieningsrekord van 4V tot 36V
Lae invoerbiasstroom van 2pA
Lae invoeroorposingspanning van 3mV
Hoë spoedtempo van 3.5V/µs
1MHz versterkings-breedbandsprodukt
Ideaal vir hoë-impedansie, lae-ruis toepassings
Goed geskik vir ’n bredereeks spanningvoorsienings
Uitsonderlike invoereienskappe vir akkurate, stabiele versterking
Vlakmontage 14-SOIC (5.00mm breedte) pakket
Die NJM064M-TE1 is ’n verouderde produk. Kliënte word geadviseer om ons verkoopsdemonstrasie via die webwerf te kontak vir inligting oor equivalente of alternatiewe modellere.
Hoë-impedansie, lae-ruis versterking
Presisie-meetkunde en toerusting
Algemene toepassing van operasionele versterkers
Die mees gesaghebbende datasheet vir die NJM064M-TE1 is beskikbaar op ons webwerf. Klante word daarop aanbeveel om dit af te laai.
Kry ’n kwotasie vir die NJM064M-TE1 op ons webwerf. Beperkte tyd aanbod!
IC OPAMP JFET 4 CIRCUIT 14DMP
IC OPAMP JFET 4 CIRCUIT 14DMP
IC OPAMP JFET 4 CIRCUIT 14DMP
JRC SSOP14
IC OPAMP JFET 4 CIRCUIT 14SSOP
NJM064 JRC
JRC DIP
IC OPAMP JFET 4 CIRCUIT 14SOP
IC OPAMP JFET 4 CIRCUIT 14DIP
NJM062V-TE1 JRC
NJM064M(TE1) JRC
IC OPAMP JFET 4 CIRCUIT 14SSOP
NJM064VC-TE1 JRC
IC OPAMP JFET 4 CIRCUIT 14SOP
NJM064V JRC
IC OPAMP JFET 4 CIRCUIT 14DIP
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
NJM064M-TE1Nisshinbo Micro Devices Inc. |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|