Afrikaans
| Onderdeel nommer: | C4AQLLW5160M33K |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | KEMET |
| Deel van beskrywing: | CAP FILM 16UF 10% 500VDC RADIAL |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $2.1604 |
| 200+ | $0.8357 |
| 500+ | $0.8067 |
| 1000+ | $0.7922 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Voltage Rating - DC | 500V |
| Spanningswaarde - AC | - |
| Verdraagsaamheid | ±10% |
| beëindiging | PC Pins |
| Grootte / Dimensie | 1.634" L x 0.945" W (41.50mm x 24.00mm) |
| reeks | C4AQ-M |
| Graderings | AEC-Q200 |
| Pakket / saak | Radial - 4 Leads |
| Pakkie | Bulk |
| Werkstemperatuur | -55°C ~ 105°C |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Mounting Type | Through Hole |
| Loodspasie | 1.476" (37.50mm) |
| Hoogte - Sit (Max) | 0.756" (19.20mm) |
| Kenmerke | Low ESL |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 8.1 mOhms |
| Dielektriese Materiaal | Polypropylene (PP), Metallized |
| kapasitansie | 16 µF |
| Basisproduknommer | C4AQLL |
| aansoeke | Automotive; DC Link, DC Filtering |




CAP FILM 12UF 10% 500VDC RADIAL
CAP FILM 2.7UF 5% 1KVDC RADIAL
CAP FILM 36UF 10% 500VDC RADIAL
CAP FILM 4UF 5% 1KVDC RADIAL
CAP FILM 45UF 10% 500VDC RADIAL
CAP FILM 45UF 10% 500VDC RADIAL
CAP FILM 16UF 10% 500VDC RADIAL
CAP FILM 8UF 10% 500VDC RADIAL
CAP FILM 5UF 5% 1KVDC RADIAL
CAP FILM 1.7UF 5% 1KVDC RADIAL
CAP FILM 15UF 10% 500VDC RADIAL
CAP FILM 3.3UF 5% 1KVDC RADIAL
CAP FILM 5.6UF 10% 500VDC RADIAL
CAP FILM 8UF 10% 500VDC RADIAL
CAP FILM 12UF 10% 500VDC RADIAL
CAP FILM 5.6UF 10% 500VDC RADIAL
CAP FILM 210UF 10% 500VDC RADIAL
CAP FILM 15UF 10% 500VDC RADIAL
CAP FILM 36UF 10% 500VDC RADIAL
CAP FILM 5.5UF 5% 1KVDC RADIAL
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels





2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
C4AQLLW5160M33KKEMET |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|