Afrikaans
| Onderdeel nommer: | 1206Y2000331KXT |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Knowles Syfer |
| Deel van beskrywing: | CAP CER 330PF 200V X7R 1206 |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $0.1659 |
| 200+ | $0.0642 |
| 500+ | $0.062 |
| 1000+ | $0.0609 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Voltage - Rated | 200V |
| Verdraagsaamheid | ±10% |
| Dikte (Maksimum) | 0.063' (1.60mm) |
| Temperatuur koëffisiënt | X7R |
| Grootte / Dimensie | 0.126' L x 0.063' W (3.20mm x 1.60mm) |
| reeks | FlexiCap™ |
| Graderings | - |
| Pakket / saak | 1206 (3216 Metric) |
| Pakkie | Tape & Reel (TR) |
| Werkstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Lei Styl | - |
| Loodspasie | - |
| Hoogte - Sit (Max) | - |
| Kenmerke | Soft Termination |
| Mislukkingskoers | - |
| kapasitansie | 330 pF |
| Basisproduknommer | 1206Y |
| aansoeke | Boardflex Sensitive |
| 1206Y2000331KXT Besonderhede PDF [English] | 1206Y2000331KXT PDF - EN.pdf |




CAP CER 330PF 200V X7R 1206
CAP CER 330PF 200V C0G/NP0 1206
CAP CER 330PF 200V X7R 1206
CAP CER 330PF 200V X7R 1206
CAP CER 3300PF 200V X7R 1206
CAP CER 330PF 200V X7R 1206
CAP CER 330PF 200V X7R 1206
CAP CER 330PF 200V C0G/NP0 1206
CAP CER 330PF 200V X7R 1206
CAP CER 3300PF 200V X7R 1206
CAP CER 3300PF 200V X7R 1206
CAP CER 330PF 200V X7R 1206
CAP CER 330PF 200V C0G/NP0 1206
CAP CER 330PF 200V X7R 1206
CAP CER 330PF 200V X7R 1206
CAP CER 330PF 200V X7R 1206
CAP CER 330PF 200V C0G/NP0 1206
CAP CER 330PF 200V X7R 1206
CAP CER 3300PF 200V X7R 1206
CAP CER 330PF 200V C0G/NP0 1206
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels







2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
1206Y2000331KXTKnowles Syfer |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|