Afrikaans
| Onderdeel nommer: | 1N4620UR |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Micrel / Microchip Technology |
| Deel van beskrywing: | DIODE ZENER 3.3V 500MW DO213AA |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $7.0724 |
| 200+ | $2.823 |
| 500+ | $2.7286 |
| 1000+ | $2.682 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanning - Zener (Nom) (Vz) | 3.3 V |
| Spanning - Stuur (Vf) (Maksimum) @ As | 1.1 V @ 200 mA |
| Verdraagsaamheid | ±5% |
| Verskaffer toestel pakket | DO-213AA |
| reeks | - |
| Krag - Maks | 500 mW |
| Pakket / saak | DO-213AA (Glass) |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Pakkie | Bulk |
| Werkstemperatuur | -65°C ~ 175°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Impedansie (Max) (Zzt) | 1650 Ohms |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 3.5 µA @ 1.5 V |
| Basisproduknommer | 1N4620 |
| 1N4620UR Besonderhede PDF [English] | 1N4620UR PDF - EN.pdf |




VOLTAGE REGULATOR
VOLTAGE REGULATOR
VOLTAGE REGULATOR
DIODE ZENER 3.6V 250MW DO35
DIODE ZENER 3.3V 500MW DO35
ZENER DIODE
VOLTAGE REGULATOR
VOLTAGE REGULATOR
DIODE ZENER 3.3V 500MW DO7
ZENER DIODE
ZENER DIODE
VOLTAGE REGULATOR
VOLTAGE REGULATOR
VOLTAGE REGULATOR
DIODE ZENER 3.6V 250MW DO35
DIODE ZENER 3.3V 250MW DO35
DIODE ZENER 3.6V 250MW DO35
DIODE ZENER 3.3V 500MW DO213AA
DIODE ZENER 3.6V 250MW DO35
VOLTAGE REGULATOR
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels




2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
1N4620URMicrochip Technology |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|