Afrikaans
| Onderdeel nommer: | 24FC128-I/MS |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Micrel / Microchip Technology |
| Deel van beskrywing: | IC EEPROM 128KBIT I2C 1MHZ 8MSOP |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $1.1781 |
| 10+ | $1.1515 |
| 30+ | $1.1333 |
| 100+ | $1.1151 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Skryf Siklus Tyd - Woord, Bladsy | 5ms |
| Spanning - Voorsiening | 1.7V ~ 5.5V |
| tegnologie | EEPROM |
| Verskaffer toestel pakket | 8-MSOP |
| reeks | - |
| Pakket / saak | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118', 3.00mm Width) |
| Pakkie | Tube |
| Werkstemperatuur | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Geheue tipe | Non-Volatile |
| Geheue grootte | 128Kbit |
| Geheue -organisasie | 16K x 8 |
| Geheue koppelvlak | I²C |
| Geheue formaat | EEPROM |
| Klok frekwensie | 1 MHz |
| Basisproduknommer | 24FC128 |
| Toegangstyd | 400 ns |
| 24FC128-I/MS Besonderhede PDF [English] | 24FC128-I/MS PDF - EN.pdf |




24FC128-I/MS
Microchip Technology
Die 24FC128-I/MS is 'n 128Kbit (16K x 8) Elektries Uitwisbare Programmeerbare Lees-only Geheue (EEPROM) met 'n I2C-seriale interface. Dit is 'n nie-vlugtige geheuestelsel wat 'n eenvoudige, koste-effektiewe oplossing bied vir toepassings wat data-opberging benodig.
128Kbit (16K x 8) EEPROM-geheue
I2C-seriale interface
1MHz-kloksnelheid
5ms skryf siklus tyd
400ns toegangstyd
Spanning van 1.7V tot 5.5V
Bedryfstemperatuur van -40°C tot 85°C
Nie-vlugtige geheue vir data-opberging
Maklike integrasie met I2C-gebaseerde stelsels
Lae energieverbruik
Betroubare en lang termyn data-retensie
Tuitverpakking
8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm breedte) behuising
Op oppervlak gemonteerde toestel
Die 24FC128-I/MS is 'n aktiewe produk.
Gelykwaardige of alternatiewe modellings beskikbaar:
- 24FC256-I/MS (256Kbit EEPROM)
- 24FC512-I/MS (512Kbit EEPROM)
Kontak ons verkoops span vir meer inligting via ons webwerf.
Ingebedde stelsels
Industriële outomatisering
Motoren voertuigtoerusting
Verbruikers elektronika
Die mees gesaghebbende datasheet vir die 24FC128-I/MS is beskikbaar op ons webwerf. Dit word aanbeveel om dit af te laai vir gedetailleerde tegniese spesifikasies.
Kliente word aangemoedig om kwotasies vir die 24FC128-I/MS via ons webwerf te bekom. Kry nou 'n kwotasie of leer meer oor hierdie beperkte tyd-aanbod.
24FC128-I/SMRVA MICROCHIP
IC EEPROM 1MBIT I2C 1MHZ 8TSSOP
IC EEPROM 128KBIT I2C 1MHZ 8SOIC
IC EEPROM 128KBIT I2C 1MHZ 8DIP
IC EEPROM 128KBIT I2C 1MHZ 8DFN
IC EEPROM 128KBIT I2C 1MHZ 8MSOP
IC EEPROM 128KBIT I2C 1MHZ 8TDFN
IC EEPROM 128KBIT I2C 1MHZ 8SOIJ
IC EEPROM 1MBIT I2C 1MHZ 8SOIJ
IC EEPROM 128KBIT I2C 1MHZ 8DFN
IC EEPROM 128KBIT I2C 1MHZ 8SOIJ
IC EEPROM 1MBIT I2C 1MHZ 8SOIC
IC EEPROM 128KBIT I2C 1MHZ 8TDFN
IC EEPROM 1MBIT I2C 1MHZ 8TSSOP
IC EEPROM 1MBIT I2C 1MHZ 8SOIC
MICROCHIP MSOP8
MICROCHHIP SOP-8
IC EEPROM 1MBIT I2C 1MHZ 8SOIJ
IC EEPROM 128KBIT I2C 8TSSOP
IC EEPROM 1MBIT I2C 1MHZ 8DIP
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels







2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
24FC128-I/MSMicrochip Technology |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|