Afrikaans
| Onderdeel nommer: | 93LC46A/P |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Micrel / Microchip Technology |
| Deel van beskrywing: | IC EEPROM 1KBIT MICROWIRE 8DIP |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $0.3107 |
| 10+ | $0.2461 |
| 30+ | $0.2185 |
| 100+ | $0.184 |
| 500+ | $0.1686 |
| 1000+ | $0.1594 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Skryf Siklus Tyd - Woord, Bladsy | 6ms |
| Spanning - Voorsiening | 2.5V ~ 5.5V |
| tegnologie | EEPROM |
| Verskaffer toestel pakket | 8-PDIP |
| reeks | - |
| Pakket / saak | 8-DIP (0.300', 7.62mm) |
| Pakkie | Tube |
| Werkstemperatuur | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Geheue tipe | Non-Volatile |
| Geheue grootte | 1Kbit |
| Geheue -organisasie | 128 x 8 |
| Geheue koppelvlak | Microwire |
| Geheue formaat | EEPROM |
| Klok frekwensie | 2 MHz |
| Basisproduknommer | 93LC46 |
| 93LC46A/P Besonderhede PDF [English] | 93LC46A/P PDF - EN.pdf |




IC EEPROM 1KBIT MICROWIRE DIE
MICROCHIP MOSP8
IC EEPROM 1KBIT MICROWIRE DIE
IC EEPROM 1KBIT MICROWIRE DIE
IC EEPROM 1KBIT MICROWIRE 8SOIC
IC EEPROM 1KBIT MICROWIRE 8DIP
IC EEPROM 1KBIT MICROWIRE 8TSSOP
IC EEPROM 1KBIT MICROWIRE DIE
IC EEPROM 1KBIT MICROWIRE 8TDFN
IC EEPROM 1KBIT MICROWIRE 8MSOP
microch SOT23-6
IC EEPROM 1KBIT MICROWIRE 8DIP
IC EEPROM 1KBIT MICROWIRE 8TSSOP
IC EEPROM 1KBIT MICROWIRE 8TSSOP
IC EEPROM 1KBIT MIC WIRE SOT23-6
IC EEPROM 1KBIT MICROWIRE DIE
IC EEPROM 1KBIT MICROWIRE 8SOIC
IC EEPROM 1KBIT MICROWIRE 8MSOP
IC EEPROM 1KBIT MICROWIRE DIE
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels






2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
93LC46A/PMicrochip Technology |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|