Afrikaans
| Onderdeel nommer: | LM2575-3.3YWM |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Micrel / Microchip Technology |
| Deel van beskrywing: | IC REG BUCK 3.3V 1A 24SOIC |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $2.2309 |
| 200+ | $0.8631 |
| 500+ | $0.8339 |
| 1000+ | $0.8178 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanning - Uitset (Min / Vaste) | 3.3V |
| Spanning - Uitgawe (Max) | - |
| Spanning - Inset (Min) | 4V |
| Spanning - Inset (Max) | 40V |
| topologie | Buck |
| Sinkroniese Gelykrigter | No |
| Verskaffer toestel pakket | 24-SOIC |
| reeks | - |
| Pakket / saak | 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Pakkie | Tube |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Uitgawe Tipe | Fixed |
| Output Configuration | Positive |
| Werkstemperatuur | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Aantal uitgange | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| funksie | Step-Down |
| Frekwensie - Skakel | 52kHz |
| Huidige - Uitset | 1A |
| Basisproduknommer | LM2575 |
| LM2575-3.3YWM Besonderhede PDF [English] | LM2575-3.3YWM PDF - EN.pdf |




IC REG BUCK 3.3V 1A TO263-5
IC REG BUCK 5V 1A 16DIP
IC REG BUCK 3.3V 1A TO263-5
NS 05+
IC REG BUCK 5V 1A 24SOIC
IC REG BUCK 5V 1A TO220-5
IC REG BUCK 3.3V 1A 24SOIC
IC REG BUCK 3.3V 1A 24SOIC
IC REG BUCK 3.3V 1A TO263-5
IC REG BUCK 3.3V 1A 24SOIC
IC REG BUCK 3.3V 1A TO220-5
52KHZ SIMPLE 1A BUCK REGULATOR
LM2575-5 ON
IC REG BUCK 3.3V 1A 16DIP
IC REG BUCK 3.3V 1A TO220-5
IC REG BUCK 3.3V 1A TO263-5
IC REG BUCK 5V 1A TO263-5
IC REG BUCK 5V 1A TO263-5
52KHZ SIMPLE 1A BUCK REGULATOR
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels





2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
LM2575-3.3YWMMicrochip Technology |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|