Afrikaans
| Onderdeel nommer: | TC77-5.0MCTTR |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Micrel / Microchip Technology |
| Deel van beskrywing: | SENSOR DIGITAL -55C-125C SOT23-5 |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $20.5114 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanning - Voorsiening | 2.7V ~ 5.5V |
| Toets Toestand | 25°C ~ 65°C (-55°C ~ 125°C) |
| Verskaffer toestel pakket | SOT-23-5 |
| reeks | - |
| Sensortipe | Digital, Local |
| Sensing Temperature - Remote | - |
| Sensing Temperature - Local | -55°C ~ 125°C |
| resolusie | 12 b |
| Pakket / saak | SC-74A, SOT-753 |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Pakkie | Tape & Reel (TR) |
| Uitgawe Tipe | SPI |
| Werkstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Kenmerke | Standby Mode |
| Basisproduknommer | TC77 |
| Akkuraatheid - Hoogste (Laagste) | ±1°C (±3°C) |
| TC77-5.0MCTTR Besonderhede PDF [English] | TC77-5.0MCTTR PDF - EN.pdf |




TC77-5.0MCTTR
Microchip Technology. Y-IC is ’n kwaliteitverskaffer van Microchip Technology-produkte en sal kliënte met die beste produkte en dienste voorsien.
Die TC77-5.0MCTTR is ’n digitale temperatuur sensor met plaaslike sensormogelijkheid. Dit kan temperaturen akkuraat meet binne ’n bereik van -55°C tot 125°C.
Digitale temperatuur sensor met plaaslike sensormogelijkheid; Temperatuur meetrekkei: -55°C tot 125°C; 12-bit resolusie; SPI-uitvoerkoppelvlak; Standbymodus vir lae stroomverbruik
Hoë akkuraatheid van ±1°C in die 25°C tot 65°C bereik; Breë werktemperatuurbereik van -55°C tot 125°C; Klein SC-74A (SOT-753) pakkie; Lae stroomverbruik in standbymodus
Tapers en Reel (TR) verpakking; SC-74A (SOT-753) pakkie; 5-pin SOT-23 pakkie
Die TC77-5.0MCTTR is ’n aktiewe produk. Daar kan eweneenswaardige of alternatiewe modelle beskikbaar wees. Kliente word adviseer om kontak te maak met ons verkoops-span via die webtuiste vir meer inligting.
Industriële toerusting; Huishoudelike toestelle; Motor-elektronik; Verbruikers-elektronik
Die mees gesaghebbende datasheet vir die TC77-5.0MCTTR is beskikbaar op ons webtuiste. Klaente word aanbeveel om dit af te laai.
Klaente word aanbeveel om kwotasies op ons webtuiste te kry. Krij ’n kwotasie of leer meer oor hierdie produk.
SENSOR DIGITAL -40C-125C SOT23-5
SENSOR DIGITAL -55C-125C 8SOIC
CAP ALUM 30UF 450V AXIAL
SENSOR DIGITAL -55C-125C SOT23-5
TC7705FNG TOS
SENSOR DIGITAL -55C-125C 8SOIC
TOSHIBA SMD
TI SOP8
TC7662CPA TLECOM
TC77-5.0M/SN Microchip
TC7710WBG TOSHIBA
TC77-5.0M MICROCHIP
TOSHIBA WCSP25
SENSOR DIGITAL -55C-125C 8SOIC
SENSOR DIGITAL -55C-125C 8SOIC
TRIMMER 100 OHM 0.1W PC PIN SIDE
MICROCH SOP8
TI SOP8
MICROCHIP SOT23-5
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels






2025/05/30
2025/06/10
2024/08/25
2024/10/8
TC77-5.0MCTTRMicrochip Technology |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|