Afrikaans
| Onderdeel nommer: | GRM1885C2A4R8CZ01D |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Murata Electronics |
| Deel van beskrywing: | CAP CER 4.8PF 100V C0G/NP0 0603 |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $0.1841 |
| 200+ | $0.0735 |
| 500+ | $0.0711 |
| 1000+ | $0.0699 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Voltage - Rated | 100V |
| Verdraagsaamheid | ±0.25pF |
| Dikte (Maksimum) | 0.035" (0.90mm) |
| Temperatuur koëffisiënt | C0G, NP0 |
| Grootte / Dimensie | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| reeks | GRM |
| Graderings | - |
| Pakket / saak | 0603 (1608 Metric) |
| Pakkie | Tape & Reel (TR) |
| Werkstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Lei Styl | - |
| Loodspasie | - |
| Hoogte - Sit (Max) | - |
| Kenmerke | - |
| Mislukkingskoers | - |
| kapasitansie | 4.8 pF |
| Basisproduknommer | GRM1885C2A |
| aansoeke | General Purpose |
| GRM1885C2A4R8CZ01D Besonderhede PDF [English] | GRM1885C2A4R8CZ01D PDF - EN.pdf |




CAP CER 4.5PF 100V C0G 0603
CAP CER 4.9PF 100V C0G 0603
CAP CER 4.8PF 100V C0G 0603
CAP CER 4.9PF 100V C0G/NP0 0603
CAP CER 4.6PF 100V C0G/NP0 0603
CAP CER 4.9PF 100V C0G/NP0 0603
CAP CER 4.7PF 100V C0G/NP0 0603
CAP CER 4.8PF 100V C0G/NP0 0603
CAP CER 51PF 100V C0G/NP0 0603
CAP CER 4.7PF 100V C0G/NP0 0603
CAP CER 51PF 100V C0G 0603
CAP CER 4.6PF 100V C0G 0603
CAP CER 4.6PF 100V C0G/NP0 0603
CAP CER 4.6PF 100V C0G 0603
CAP CER 510PF 100V C0G 0603
CAP CER 4.7PF 100V C0G 0603
CAP CER 51PF 100V C0G 0603
CAP CER 4.9PF 100V C0G 0603
CAP CER 510PF 100V C0G 0603
CAP CER 4.8PF 100V C0G 0603
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels






2025/05/30
2025/06/10
2024/08/25
2024/10/8
GRM1885C2A4R8CZ01DMurata Electronics |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|