Afrikaans
| Onderdeel nommer: | DAC0832LCN |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Texas Instruments |
| Deel van beskrywing: | IC DAC 8BIT A-OUT 20DIP |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $8.2108 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanning - Toevoer, Digitaal | 5V ~ 15V |
| Spanning - Toevoer, Analoog | 5V ~ 15V |
| Verskaffer toestel pakket | 20-PDIP |
| Vestigingstyd | 1µs (Typ) |
| reeks | - |
| Verwysingstipe | External |
| Pakket / saak | 20-DIP (0.300', 7.62mm) |
| Pakkie | Tube |
| Uitgawe Tipe | Current - Unbuffered |
| Werkstemperatuur | 0°C ~ 70°C |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Aantal D / A-omsetters | 1 |
| Aantal bisse | 8 |
| Mounting Type | Through Hole |
| INL / DNL (LSB) | - |
| Differensiële Uitset | Yes |
| Data Interface | Parallel |
| Basisproduknommer | DAC0832 |
| argitektuur | Multiplying DAC |
| DAC0832LCN Besonderhede PDF [English] | DAC0832LCN PDF - EN.pdf |




DAC0832LCN
Texas Instruments
Die DAC0832LCN is 'n 8-bis digitale-naa-omskakelaar (DAC) van Texas Instruments. Dit het 'n parallelle data-hein, eksterne spanningreferensie en 'n stroom-gebaseerde on-gekoppelde uitgang.
8-bis resolusie
Gemiddelde settling tyd van 1 μs
Parallelle data-hein
Eksterne spanningreferensie
Stroom-gebaseerde on-gekoppelde uitgang
Differensiële uitgang
Vinnige settling tyd vir doeltreffende data-omskakeling
Veelsydige interfacing en referensieopsies
On-gekoppelde uitgang maak pasmaak van uitgangskonfigurasies moontlik
Differensiële uitgang bied verbeterde geraasreuk
Verpakking
Die DAC0832LCN kom in 'n 20-pin DIP (Twin Inline Package). Dit het 'n deurgaat-gat monteringsopsie.
Die DAC0832LCN is ’n verouderde produk, wat beteken dat dit nie meer in produksie is nie. Daar kan egter gelykwaardige of alternatiewe modelle beskikbaar wees. Klante word aangerui om ons verkope-span via die webwerf te kontak vir meer inligting oor beskikbare opsies.
Industriële beheerstelsels
Toetsen meettoerusting
Data-inname stelsels
Klanken beeldtoepassings
Die mees gesaghebbende datasheet vir die DAC0832LCN is beskikbaar op ons webwerf. Klante word voorgestel om die datasheet af te laai vir volledige tegniese besonderhede.
Klant word aanbeveel om prysoorwegings op ons webwerf te bekom. Kry ’n Kwotasie of Leer Meer oor die DAC0832LCN en ander beskikbare opsies.
DAC0830LCWM NS
IC DAC 8BIT A-OUT 20PLCC
DAC0831LCJ NS
IC DAC 8BIT A-OUT 20PLCC
TI DIP
TI/ New
DAC0831LCN NSC
IC DAC 8BIT A-OUT 20SOIC
IC DAC 8BIT A-OUT 20DIP
DAC0832LCV+ NS
DAC, 1 FUNC, PARALLEL, 8 BITS IN
DAC0832 NS
IC DAC 8BIT A-OUT 20SOIC
DAC0832LCJ TI
IC DAC 8BIT A-OUT 20SOIC
IC DAC 8BIT A-OUT 20DIP
NS DIP
DAC0832L NS
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels





2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
DAC0832LCNTexas Instruments |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|