Afrikaans
| Onderdeel nommer: | DM74ALS37AM |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Fairchild (onsemi) |
| Deel van beskrywing: | IC GATE NAND 4CH 2-INP 14SOIC |
| Inligtingsblaaie: | None |
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1374+ | $0.204 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanning - Voorsiening | 4.5V ~ 5.5V |
| Verskaffer toestel pakket | 14-SOIC |
| reeks | 74ALS |
| Pakket / saak | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Pakkie | Tube |
| Werkstemperatuur | 0°C ~ 70°C |
| Aantal insette | 2 |
| Aantal kringe | 4 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Maksimum vermeerdering vertraging @ V, Max CL | 8ns @ 5V, 50pF |
| Logika Type | NAND Gate |
| Insetlogika -vlak - laag | 0.8V |
| Insetlogika -vlak - hoog | 2V |
| Kenmerke | - |
| Huidige - Uitgawe Hoog, Laag | 2.6mA, 24mA |
| Basisproduknommer | 74ALS37 |
| DM74ALS37AM Besonderhede PDF [English] | DM74ALS37AM PDF - EN.pdf |




DM74ALS37AM
Fairchild Semiconductor. Y-IC is 'n gehalteverskaffer van die Fairchild Semiconductor-merk en sal kliënte voorsien van die beste produkte en dienste.
Die DM74ALS37AM is 'n 4-in-1 NAND-poort geïntegreerde stroombording uit die 74ALS-reeks. Dit is ontwerp vir hoëspoed, lae-verbruik digitale logika-toepassings.
4 onafhanklike NAND-poorte
2 insette per poort
Hoëspoedwerking
Lae kragverbruik
Doeltreffende logika-verwerking
Betroubare en stabiele werkverrigting
Geskik vir verskeie digitale toepassings
Verpakk in 'n 14-SOIC (Small Outline Integrated Circuit) oppervlakte-monteer pakket
Afmetings: 0.154" (3.90mm) breed
Pin-konfigurasie en elektriese eienskappe ondersteun oppervlakte-monteerassembilering
Hierdie produk is verouderd en naby discontinuering
Gelykwaardige of alternatiewe modelle mag beskikbaar wees, kontak asseblief ons verkoopsafdeling via die webwerf vir meer inligting
Hoëspoed digitale logika-sirkusse
Rekenaarstelsels
Industriële outomatisering
Telediens-toerusting
Die mees gesaghebbende datasheet vir die DM74ALS37AM is beskikbaar op ons webwerf. Kliënte word aanbeveel om dit af te laai vir uitgebreide tegniese spesifikasies.
Kliënte word aanbeveel om kwotasies vir die DM74ALS37AM via ons webwerf te verkry. Kry nou ’n kwotasie om van ons tydwerende aanbod te voordeel.
IC GATE NAND OPEN 4CH 2-IN 14DIP
IC GATE NAND 4CH 2-INP 14SOIC
IC GATE NAND 4CH 2-INP 14DIP
IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SOP
IC GATE NAND 4CH 2-INP 14SOIC
FAIRCHILD DIP-20P
IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SOIC
IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SOIC
IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SOP
IC D-TYPE POS TRG SNGL 20SOP
IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SOIC
IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SOIC
IC GATE NAND OPEN 4CH 2IN 14SOIC
IC GATE NAND 4CH 2-INP 14DIP
IC GATE NAND OPEN 4CH 2IN 14SOIC
IC GATE NAND OPEN 4CH 2-IN 14DIP
IC D-TYPE POS TRG SNGL 20SOP
IC GATE NAND OPEN 4CH 2IN 14SOIC
DM74ALS37AMX SOP3.9 FAIRCHILD
IC GATE NAND OPEN 4CH 2IN 14SOIC
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels





2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
DM74ALS37AMFairchild Semiconductor |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|