Afrikaans
| Onderdeel nommer: | NHD-7.0-800480FT-CSXN-CTP |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Newhaven Display, Intl. |
| Deel van beskrywing: | 7" EVE2 TFT SUNL MODULE CAP TOUC |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $357.889 |
| 200+ | $142.8003 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Kykarea | 154.90mm W x 86.85mm H |
| Raakskerm | Capacitive |
| reeks | - |
| Pakkie | Bulk |
| koppelvlak | SPI |
| Grafiese kleur | Red, Green, Blue (RGB) |
| Punt grootte | - |
| Dot Pixels | 800 x 480 (WVGA) |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Dot Pitch | - |
| Skerm Tipe | TFT - Color |
| Skerm af | Transmissive |
| Diagonale skerm grootte | 7" (177.80mm) |
| Kontroletipe | FT813 |
| Basisproduknommer | NHD-7.0 |
| backlight | LED - White |
| Agtergrondkleur | - |




DISPLAY LCD TFT 40PIN
7.0" MOUNTABLE SUNLIGHT READ CAP
LCD TFT DISPLAY WVGA 7" CAP T/S
LCD DISPLAY TFT 7" 800X480
LCD TFT 7" 800X480 CAP TOUCH LED
DISPLAY LCD MVA TFT 40PIN
7.0" MOUNTABLE MVA TFT
7" EVE2 TFT PREM. MODULE CAP TOU
LCD TFT 7" 800X480 CAP TOUCH LED
LCD TFT DISPLAY WVGA 7"
LCD DISPLAY TFT 7" 800X480
LCD DISPLAY TFT 7" 800X480
LCD DISPLAY TFT 7" 800X480
LCD DISPLAY TFT 7" 800X480
7.0" MOUNTABLE MVA CAP TOUCH
LCD DISPLAY TFT 7" 800X480
DISPLAY LCD TFT TOUCH 40PIN
7.0" MOUNTABLE SUNLIGHT READ TFT
DISPLAY LCD MVA TFT TOUCH 40PIN
7" EVE2 TFT STD. MODULE CAP TOUC
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels





2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
NHD-7.0-800480FT-CSXN-CTPNewhaven Display Intl |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|