Afrikaans

| Onderdeel nommer: | 22J20R |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Ohmite |
| Deel van beskrywing: | RES 20 OHM 5% 2W AXIAL |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Verdraagsaamheid | ±5% |
| Temperatuur koëffisiënt | ±30ppm/°C |
| Verskaffer toestel pakket | Axial |
| Grootte / Dimensie | 0.220' Dia x 0.421' L (5.60mm x 10.70mm) |
| reeks | 20 |
| weerstand | 20 Ohms |
| Krag (Watts) | 2W |
| Pakket / saak | Axial |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Pakkie | Bulk |
| Werkstemperatuur | - |
| Aantal beëindigings | 2 |
| Hoogte - Sit (Max) | - |
| Kenmerke | Flame Retardant Coating, Safety |
| Mislukkingskoers | - |
| samestelling | Wirewound |




RES 220 OHM 5% 2W AXIAL
RES 1.5K OHM 5% 2W AXIAL
RES 270 OHM 5% 2W AXIAL
RES 1 OHM 5% 2W AXIAL
RES 1 OHM 5% 2W AXIAL
RES 22 OHM 5% 2W AXIAL
RES 270 OHM 5% 2W AXIAL
RES 20 OHM 5% 2W AXIAL
RES 1.5K OHM 5% 2W AXIAL
RES 1.2K OHM 5% 2W AXIAL
RES 1.2K OHM 5% 2W AXIAL
RES 25 OHM 5% 2W AXIAL
RES 220 OHM 5% 2W AXIAL
RES 1K OHM 5% 2W AXIAL
RES 200 OHM 5% 2W AXIAL
RES 200 OHM 5% 2W AXIAL
RES 27 OHM 5% 2W AXIAL
RES 22 OHM 5% 2W AXIAL
RES 1.5 OHM 5% 2W AXIAL
RES 25 OHM 5% 2W AXIAL
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
22J20ROhmite |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|