Afrikaans

| Onderdeel nommer: | S82R-6321 |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Omron Automation |
| Deel van beskrywing: | AC/DC CONVERTER 5V 12V 30W |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanning - Uitset 6 | - |
| Spanning - Uitset 4 | - |
| Spanning - Uitset 3 | - |
| Spanning - Uitset 2 | 12V |
| Spanning - Uitset 1 | 5V |
| Spanning - Isolasie | 2 kV |
| Spanning - Inset | 170 ~ 264 VAC |
| tipe | Enclosed |
| Grootte / Dimensie | 3.82' L x 6.34' W x 1.57' H (97.0mm x 161.0mm x 40.0mm) |
| reeks | S82R (30W) |
| Krag (Watts) | 30W |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Pakkie | Bulk |
| Werkstemperatuur | -10°C ~ 60°C (With Derating) |
| Aantal uitgange | 2 |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Minimum belasting benodig | - |
| Kenmerke | Adjustable Output, Remote Sense, Universal Input |
| doeltreffendheid | 68% |
| Huidige - Uitset 2 | 2 A |
| Stroom - Uitset 1 | 2 A |
| Goedkeuringsagentskap | CSA, UR |
| aansoeke | ITE (Commercial) |




AC/DC CONVERTER 5V 12V 30W
N/A DIP
AC/DC CONVERTER 2X15V 30W
AC/DC CONVERTER 5V 24V 50W
AC/DC CONVERTER 2X15V 30W
PHI CDIP
AC/DC CONVERTER 5V 24V 75W
AC/DC CONVERTER 2X12V 30W
AC/DC CONVERTER 5V 24V 30W
AC/DC CONVERTER 5V 24V 75W
AC/DC CONVERTER 2X15V 50W
AC/DC CONVERTER 5V 12V 50W
AC/DC CONVERTER 5V 12V 50W
AC/DC CONVERTER 2X12V 50W
AC/DC CONVERTER 5V 24V 50W
AC/DC CONVERTER 5V 24V 75W
AC/DC CONVERTER 5V 24V 30W
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
S82R-6321Omron Automation and Safety |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|