Afrikaans

| Onderdeel nommer: | WL01CA12-2N |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Omron Automation |
| Deel van beskrywing: | SWITCH SNAP ACT SPDT 100MA 125V |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | RoHS voldoen |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Voltage Rating - DC | 30 V |
| Spanningswaarde - AC | 125 V |
| Beëindigingstyl | Screw Terminal |
| Skakel Funksie | On-Mom |
| reeks | WL |
| Release Force | 120gf |
| Pretravel | 20° |
| Pakkie | Bulk |
| Overtravel | 70° |
| Werkstemperatuur | -10°C ~ 80°C |
| Bedryfsposisie | - |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Bedryfsmag | 980gf |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Meganiese Lewe | 15,000,000 Cycles |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Kenmerke | - |
| Elektriese Lewe | 1,000,000 Cycles |
| Differensiële Reis | 10° |
| Huidige gradering (ampers) | 100mA (AC/DC) |
| kring | SPDT (DB/DM) |
| Aktuator Type | Side Rotary, Adjustable Roller |




SWITCH SNAP ACT SPDT 100MA 125V
LIMIT SWITCH ADJ ROLLER
SWITCH SNAP ACT SPDT 100MA 125V
SWITCH SNAP ACT SPDT 100MA 125V
SWITCH SNAP ACT SPDT 100MA 125V
SWITCH SNAP ACT SPDT 100MA 125V
SWITCH SNAP ACT SPDT 100MA 125V
SWITCH SNAP ACT SPDT 100MA 125V
SWITCH SNAP ACT SPDT 100MA 125V
SWITCH SNAP ACT SPDT 100MA 125V
SWITCH SNAP ACT SPDT 100MA 125V
SWITCH SNAP ACT SPDT 100MA 125V
SWITCH SNAP ACT SPDT 100MA 125V
SWITCH SNAP ACT SPDT 100MA 125V
SWITCH SNAP ACT SPDT 100MA 125V
SWITCH SNAP ACT SPDT 100MA 125V
SWITCH SNAP ACT SPDT 100MA 125V
SWITCH SNAP ACT SPDT 100MA 125V
SWITCH SNAP ACT SPDT 100MA 125V
SWITCH SNAP ACT SPDT 100MA 125V
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels







2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
WL01CA12-2NOmron Automation and Safety |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|