Afrikaans
| Onderdeel nommer: | H7EC-N |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Omron Automation |
| Deel van beskrywing: | COUNTER LCD 8 CHAR PANEL MOUNT |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | RoHS voldoen |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $38.114 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| gewig | - |
| Spanning - Voorsiening | None Required (Battery Included) |
| tipe | Totalizer |
| Tydformaat | - |
| Beëindigingstyl | Screw Terminal |
| reeks | H7EC |
| herstel | External, Front Panel |
| Paneeluitsnydimensies | Rectangular - 45.00mm x 22.20mm |
| Pakkie | Bulk |
| Uitgawe Tipe | - |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Werkstemperatuur | -10°C ~ 55°C |
| Bedryfsmodus | Up |
| Aantal karakters per ry | 8 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Invoer Tipe | No Voltage |
| Ingress Protection | IP66 - Dust Tight, Water Resistant |
| Skerm Tipe | LCD - Black Characters |
| Wys karakters - Hoogte | 0.338" (8.60mm) |
| Telkoers | 30Hz, 1kHz |




H7EC-N
Omron. Y-IC is 'n kwaliteit distributeur van Omron-handelsprodukte en sal kliënte van die beste produkte en dienste voorsien.
Die H7EC-N is 'n industriële paneelmonte tel- / toeskrywer van Omron. Dit het 'n groot LCD-skerm en kan gebruik word vir verskeie tel- en tydsbestuursdoeleindes.
Paneelmonte ontwerp
Groot LCD-skerm
Telen tydsfunksies
Skroefklemverbindinge
IP66 stofen waterdigte grading
Veelzijdige funksionaliteit vir industriële toepassings
Stewige, duursame konstruksie
Maklik om te lees
Eenvoudige installasie en verbindings
Die H7EC-N word in 'n kartonboks verpak. Dit het 'n rektangulêre behuisingsgrootte van 45,00 mm x 22,20 mm en 'n monteringdiepte van 0,338" (8,60 mm). Die toestel het skroefklemverbindinge en is goed vir 'n werktemperatuurbereik van -10°C tot 55°C.
Die H7EC-N is 'n aktiewe produk en nader nie aan die einde van sy lewensiklus nie. Daar is gelykwaardige en alternatiewe modelle beskikbaar, soos die H7EC-ND. Kontak asseblief ons verkope-span vir meer inligting via ons webwerf.
Industriële prosesbeheer
Fabrieksuitrusting
Verpakkingsmasjiene
Tyden bewegingsstudies
Die mees gesaghebbende datasheet vir die H7EC-N is beskikbaar op ons webwerf. Kliënte word aanbeveel om die datasheet af te laai vir gedetailleerde tegniese spesifikasies en inligting.
Kliënte word aanbeveel om kwotasies vir die H7EC-N op ons webwerf te bekom. Kry nou ’n kwotasie om meer oor hierdie produk en ons mededingende pryse te leer.
TACHOMETER LCD 4 CHAR PANEL MT
TACHOMETER LCD 4 CHAR PANEL MT
COUNTER LCD 8 CHAR PANEL MOUNT
COUNTER LCD 8 CHAR PANEL MOUNT
TACHOMETER LCD 5 CHAR PANEL MT
COUNTER LCD 8 CHAR PANEL MOUNT
TACHOMETER LCD 4 CHAR PANEL MT
COUNTER LCD 8 CHAR PANEL MOUNT
COUNTER LCD 8 CHAR PANEL MOUNT
COUNTER LCD 8 CHAR PANEL MOUNT
TACHOMETER LCD 4 CHAR PANEL MT
TACHOMETER LCD 4 CHAR PANEL MT
TACHOMETER LCD 5 CHAR PANEL MT
COUNTER LCD 8 CHAR PANEL MOUNT
COUNTER LCD 8 CHAR PANEL MOUNT
COUNTER LCD 8 CHAR PANEL MOUNT
COUNTER LCD 8 CHAR PANEL MOUNT
COUNTER LCD 8 CHAR PANEL MOUNT
TACHOMETER LCD 5 CHAR PANEL MT
TACHOMETER LCD 5 CHAR PANEL MT
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
H7EC-NOmron Automation and Safety |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|