Afrikaans
| Onderdeel nommer: | PCT1/50CK |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Nemco |
| Deel van beskrywing: | CAP TANT 1UF 10% 50V 2312 |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $0.9221 |
| 200+ | $0.3677 |
| 500+ | $0.3564 |
| 1000+ | $0.3493 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Voltage - Rated | 50 V |
| tipe | Molded |
| Verdraagsaamheid | ±10% |
| Grootte / Dimensie | 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm) |
| reeks | PCT |
| Graderings | - |
| Pakket / saak | 2312 (6032 Metric) |
| Pakkie | Bulk |
| Werkstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Mounting Type | Surface Mount |
| Vervaardiger Grootte Kode | C |
| Leeftyd @ Temp. | - |
| Loodspasie | - |
| Hoogte - Sit (Max) | 0.102" (2.60mm) |
| Kenmerke | General Purpose |
| Mislukkingskoers | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 5.5Ohm @ 100kHz |
| kapasitansie | 1 µF |




CAP TANT 1UF 20% 6.3V 1206
CAP TANT 1UF 20% 4V 1206
CAP TANT 1UF 10% 6.3V 2312
CAP TANT 1UF 20% 35V 1206
CAP TANT 1UF 20% 35V 2312
CAP TANT 1UF 20% 50V 2312
CAP TANT 10UF 10% 10V 6032
CAP TANT 1UF 10% 4V 2312
CAP TANT 10UF 10% 10V 3528
CAP TANT 1UF 20% 6.3V 2312
CAP TANT 10UF 20% 10V 3528
CAP TANT 1UF 20% 25V 2312
CAP TANT 1UF 10% 35V 2312
CAP TANT 1UF 10% 4V 1206
CAP TANT 1UF 10% 6.3V 1206
CAP TANT 1UF 10% 35V 1206
CAP TANT 10UF 10% 10V 3216
CAP TANT 1UF 20% 4V 2312
CAP TANT 1UF 10% 25V 2312
CAP TANT 10UF 20% 10V 3216
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels




2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
PCT1/50CKNemco |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|