Afrikaans
| Onderdeel nommer: | MA3X152D0L |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Panasonic |
| Deel van beskrywing: | DIODE ARRAY GP 80V 100MA MINI3 |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanning - Stuur (Vf) (Maksimum) @ As | 1.2 V @ 100 mA |
| Spanning - GS-omgekeerde (Vr) (Maks) | 80 V |
| tegnologie | Standard |
| Verskaffer toestel pakket | Mini3-G1 |
| spoed | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| reeks | - |
| Omgekeerde herstel tyd (trr) | 10 ns |
| Pakket / saak | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Pakkie | Tape & Reel (TR) |
| Bedryfstemperatuur - aansluiting | 150°C (Max) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Diode Konfigurasie | 1 Pair Common Anode |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 100 nA @ 75 V |
| Huidige - Gemiddelde Gereguleerde (Io) (per Diode) | 100mA (DC) |
| Basisproduknommer | MA3X152 |
| MA3X152D0L Besonderhede PDF [English] | MA3X152D0L PDF - EN.pdf |




MA3X152D0L
Panasonic Elektroniese Komponente is 'n bekende vervaardiger van hoë kwaliteit elektroniese komponente. Y-IC is ’n betroubare verspreider van Panasonic-produkte en stel hoë waarde aan kliëntediens en kwaliteit.
Die MA3X152D0L is ’n gelykrichter-diodeselasie in ’n oppervlakmontagepakket. Dit het ’n gedeelde anode-konfigurasie en is ontwerp vir toepassings wat standaard diodespektrum benodig.
1 paar gedeelde anode-diodes
Standaard diode-tegnologie
80V DC teenoorgestelde spanning
Klein oppervlakmontagepakkie
Betroubare prestasie
Bekostigbare oplossing
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 oppervlakmontagepakket
Mini3-G1-verskaffer-toestelpak
Geskik vir gerieflike outomatiese samestelling
Die MA3X152D0L is ’n uitgewiste produk. Daar is egter vergelykbare of alternatief-modelle beskikbaar. Kliente word versoek om ons verkope-span via die webwerf te kontak vir meer inligting oor beskikbare opsies.
Gelykrigting
Clipsing
Beperking
Algemene seinverwerking
Die mees onlangse datablad vir die MA3X152D0L is beskikbaar op ons webwerf. Kliente word aanbeveel om die datablad af te laai vir besonderse spesifikasies en prestasie-inligting.
Kliente word aangemoedig om kwotasies vir die MA3X152D0L op ons webwerf te bekom. Kry ’n kwotasie nou en benut ons mededingende pryse en uitstekende kliëntediens.
MA3X152EOL PANASON
MA3X152DOL PANASONIC
MA3X152EOB PANASONIC
PANASONIC SOT
MA3X152K-(TX) PANASONIC
DIODE GP 80V 100MA MINI3-G1
MA3X152DL PANASONIC
MA3X152AOL PANASONIC
DIODE ARRAY GP 80V 100MA MINI3
MA3X152E0B PANASON
Panason SOT23
PANASONIC SOT23
PANASON SOT-23
MA3X151KOL Panason
MA3X152D0B PANASONIC
MA3X152E0B+ PANASON
MA3X152K Panason
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels







2025/05/30
2025/06/10
2024/08/25
2024/10/8
MA3X152D0LPanasonic Electronic Components |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|