Afrikaans

| Onderdeel nommer: | 1722244 |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Phoenix Contact |
| Deel van beskrywing: | TERM BLOCK HDR 10POS 3.81MM |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | RoHS voldoen |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $4.5677 |
| 200+ | $1.8228 |
| 500+ | $1.7623 |
| 1000+ | $1.732 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Wire Strip Lengte | - |
| Wire Meter of Bereik - mm² | - |
| Wire Meter of Range - AWG | - |
| Spanning - UL | 300 V |
| Spanning - IEC | 250 V |
| tipe | Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) |
| Draaimoment - Skroef | - |
| Beëindigingstyl | Solder |
| reeks | COMBICON MC |
| Skroefgrootte | - |
| Posisies per vlak | 10 |
| Plug Wire Entry | - |
| steek | 0.150' (3.81mm) |
| Pakkie | Bulk |
| Werkstemperatuur | - |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Aantal posisies | 10 |
| Aantal vlakke | 1 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Materiaal Ontvlambaarheid Beoordeling | UL94 V-0 |
| Isolasie Hoogte | 0.272' (6.91mm) |
| Ingress Protection | - |
| Behuisingsmateriaal | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Header Oriëntasie | 90°, Right Angle |
| Kenmerke | Mating Flange |
| Huidige - UL | 8 A |
| Huidige - OVK | 8A |
| Kontak Stert Lengte | 0.102' (2.60mm) |
| Kontak Paring Finish | Tin |
| Kontak Materiaal | - |
| Kleur | Black |




CONN N JACK STR 50 OHM SOLDER
CAMERA 1800 U-291C COLOR BAREBOA
TERM BLK 4POS TOP ENT 5.08MM PCB
INSULATION CRIMPER
TERM BLOCK HDR 12POS 3.81MM
CONN RCPT HSG 0.25 4POS NATURAL
TERM BLOCK HDR 9POS 90DEG 3.81MM
TERM BLOCK HDR 8POS 90DEG 3.81MM
TERM BLOCK HDR 7POS 90DEG 3.81MM
CONN N RCPT STR 50 OHM SOLDER
TERM BLOCK PLUG 2POS 5.08MM
WIRE CRIMPER
CONN N RCPT STR 50 OHM SOLDER
CONN RCPT HSG 0.25 4POS NATURAL
CONN N RCPT STR 50 OHM SOLDER
CONN N RCPT STR 50 OHM SOLDER
N PANEL RECEPTACLE JACK, EXTENDE
HV CLAMPING FIXTURE
SLIDING PIECE
TERM BLOCK HDR 11POS 3.81MM
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels







2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
1722244Phoenix Contact |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|