Afrikaans
| Onderdeel nommer: | RP40-4812DGW |
|---|---|
| Vervaardiger / Brand: | Recom Power |
| Deel van beskrywing: | DC DC CONVERTER +/-12V 40W |
| Inligtingsblaaie: |
|
| RoHs Status: | |
| betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Verskeping manier: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Deel: |
Ship From: Hong Kong
| hoeveelheid | Eenheidsprys |
|---|---|
| 1+ | $111.6239 |
| 5+ | $109.8855 |
| 10+ | $109.0069 |
| 25+ | $101.9742 |
| 50+ | $98.4578 |
| 100+ | $93.7694 |
Aanlyn RFQ -voorleggings: Vinnige antwoorde, beter pryse!
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Spanning - Uitset 3 | - |
| Spanning - Uitset 2 | -12V |
| Spanning - Uitset 1 | 12V |
| Spanning - Isolasie | 1.6 kV |
| Spanning - Inset (Min) | 18V |
| Spanning - Inset (Max) | 75V |
| tipe | Isolated Module |
| Grootte / Dimensie | 2.00' L x 2.00' W x 0.40' H (50.8mm x 50.8mm x 10.2mm) |
| reeks | POWERLINE RP40-GW (40W) |
| Krag (Watts) | 40 W |
| Pakket / saak | 8-DIP Module |
| Produkkenmerk | Kenmerkwaarde |
|---|---|
| Pakkie | Tube |
| Werkstemperatuur | -40°C ~ 95°C |
| Aantal uitgange | 2 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Kenmerke | Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO |
| doeltreffendheid | 86% |
| Huidige - Uitgawe (Maksimum) | 1.67A, 1.67A |
| Beheer funksies | Enable, Active High |
| Basisproduknommer | RP40-4812 |
| aansoeke | ITE (Commercial) |




DC DC CONVERTER +/-12V 40W
DC DC CONVERTER 5V 40W
DC DC CONVERTER +/-12V 40W
DC DC CONVERTER 12V 40W
DC DC CONVERTER 12V 40W
DC DC CONVERTER 5V 40W
DC DC CONVERTER 5V 40W
DC DC CONVERTER 12V 40W
DC DC CONVERTER +/-12V 40W
DC DC CONVERTER 12V 40W
DC DC CONVERTER 12V 40W
DC DC CONVERTER 12V 40W
DC DC CONVERTER +/-12V 40W
DC DC CONVERTER +/-12V 40W
DC DC CONVERTER 5V 40W
DC DC CONVERTER +/-12V 40W
DC DC CONVERTER +/-12V 40W
DC DC CONVERTER +/-12V 40W
DC DC CONVERTER +/-12V 40W
DC DC CONVERTER 12V 40W
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Artikels
2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
RP40-4812DGWRecom Power |
hoeveelheid*
|
Teikenprys (USD)
|